2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله عزیزانم . میخوام برای عید رنگ کنم . آخه نوبت دکترم آخر ماهه . میخوام بدونم اگه ضرر نداره فردا رنگ کنم .
کولی کنار آتش رقص شبانه ات کو؟ شادی چرا رمیده؟ آتش چرا فسرده؟
از دکترت بپرس بهتر میدونه ولی به نظر من رنگ نکن هیچ چیز به اندازه سلامت نی نی ارزش نداره من عروسی بردار شوهرمه رنگ نمیکنم چه برسه عید
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
2738
http://niniban.com/fa/news/44520/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
البته شنیدم مش خیلی ضرر داره . حتی تو ماه آخر . یکی از بچه های همینجا مش باعث شد زایمان زودرس بگیره . ولی رنگ معمولی رو دقیقا نمیدونم .
کولی کنار آتش رقص شبانه ات کو؟ شادی چرا رمیده؟ آتش چرا فسرده؟
ایسنا: باید گفت در این مورد اتفاق نظری وجود ندارد و نمی‌توان پاسخ روشنی به آن داد. پوست سر به آسانی مواد مختلف را جذب و از خود عبور می‌دهد.در موقع رنگ کردن مقدار کمی از مواد شیمیایی که روی سر مالیده می شود، از این طریق جذب شده و وارد گردش خون می شود. آزمایشات انجام شده بر روی حیوانات نشان داده ، مواد شیمیایی موجود در رنگ مو باعث نقص جنینی می‌شود. البته این مسئله وقتی پیش می آید که دفعات استفاده از رنگ زیاد باشد و پوست سر زیاد در معرض رنگ شیمیایی قرار بگیرد. از سوی دیگر مطالعاتی که بر روی انسان ها انجام شده نشان داده، رنگ کردن مو هنگام بارداری مطمئن و بدون خطر است و هیچگونه آسیبی به جنین وارد نمی‌کند.
2706