2737
2739
سلام فیلم کره ای زیاد نمی‌دیدم اسماشونو بلد نبودم

خب بقیه پستامم جواب بده

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است
با هم دوست شیم حتی بیشتر از من فیلم دیدی  ولی ارباب حلقه‌ها توش نبود سه گانست و سه گانه هابیت ...

باشه آره دیده بودم ولی بیشتر فیلمای خنده‌دارو توش نوشته بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هتل ترانسیلوانیا ۳ یه ماه دیگه میاد

چهار منظورته دیگه بعد اینکه یه ماه دیگه واقعا تو ایران میاد یا اکرانش

من به توان تو رسیده‌ام💑    اي <برتر از خيال و قياس و گمان و وهم  /  وز هر چه گفته اند و شنيديم و خوانده ايم>شکرت ،که مزید نعمت است

هوس فول هندی ۱ تا ۴ میمیری از خنده

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
2738
 باشه آره دیده بودم ولی بیشتر فیلمای خنده‌دارو توش نوشته بودم

کره‌ای میگم تا هنوز حرفش هست سریال آقای ملکه😍*تاکیدی*. دوک بونگ سونگ قوی. هتل دل لونا. افسانه دریای آبی بدون سانسور ببین عاشق خل بازیای دختره میشی .یک گومهیو هم اتاقی من است.زیبایی حقیقی.فروشگاه ست بیول تازه کار.پاستا.البته همشون خیلی قشنگن . و همشونم سریالن

گفت هندی سه احمق رو ببین و مدرسه هندی. مدرسه انگلیسی.۱۰۲ سالگی پایان نیست 

چشم و گوش بسته سینمایی ایرانی 

و بهترین راه حل از جیم کری فیلم ببین راحت و ساده یک مثال احمق و احمق تر ۱و۲ . بروس قادر مطلق . کارآگاه حیوانات.دروغگو دروغگو