2733
2739
عنوان

بابام خرجمو نمیده

334 بازدید | 42 پست

۱۸ سالمه ترم اول دانشگاهم

مامان و بابام‌ میخوان جدا بشن و من نمیخوام پیش هیچکدومشون باشم چون خیلی آسیب دیدم ازشون

بابامم برگشت گفت باشه خودت برو خرج زندگیتو دربیار

خوابگاه دانشگاه بهم اتاق میده ولی بقیه زندگیم رو هواست

شما جای من بودید چیکار میکردید؟ عملا انگار یهویی همه خونوادم مرده باشن تنها شدم

کار پیدا میکردک

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای چی بده ها؟

چرا اینقدر انتظار داری؟

من ۱۵ سالمه انتظار ندارم بابام خرجم رو بده بعد تو انتظار داری 

ولش من از خودمم انتظار ندارم 

هرچی میزدم نمیشد زدم اوووف خب کلافه شدم😐
2731

کار پیدا کن

🖤🕊                                                                                                                                                                                   خون جاری در خیابانها از مقابل خانه‌ی شما نمیگذرد؟                               
2738
برای چی بده ها؟ چرا اینقدر انتظار داری؟ من ۱۵ سالمه انتظار ندارم بابام خرجم رو بده بعد تو انتظار د ...

😑😑😑😑چی میگی پدر و مادر وظیفشونه تا وقتی که تو خونه پدری هست دختر خرجشونو بده

برای چی بده ها؟ چرا اینقدر انتظار داری؟ من ۱۵ سالمه انتظار ندارم بابام خرجم رو بده بعد تو انتظار د ...

عجب پس بچه به دنیا نمی اورد وقتی نمخواست خرجی بده

چون تو نمخوای قرار نیست دیگران از حقشون بگذرن ها

2706