2733
2739
عنوان

دوستانی که تجربه خواب در لایه 2 داشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه وارد لایه ای بشین و ازش اگاه نباشین وقی که برمیگردین اگاه هستین ،درسته؟ من اونموقع عصبانی میشم( ...

بله

بری از لایه 2 بیای 1، متوجه هستی خوابی

تا چند لایه داخل خواب عمیق شدی؟؟ 

بله بری از لایه 2 بیای 1، متوجه هستی خوابی تا چند لایه داخل خواب عمیق شدی؟؟ 

تا سه لایه.

لایه ۳ خیلی کوتاه و موقت بود برای من احساسم نسبت بهش مبهم هست.

اما لایه دو راحته برام.

بعضی وقت ها با اگاهی وارد لایه دو میشم و اگه با اگاهی نباشه وقتی برمیگردم ناراحتم

بعضی وقت هاخوابش اصلا یادم نمیاد

فقط خواب دوبارش یادمه و از اتفاقاتش مطمئنم(خیلی کم اتفاق میافته)

تا سه لایه. لایه ۳ خیلی کوتاه و موقت بود برای من احساسم نسبت بهش مبهم هست. اما لایه دو راحته برام. ...

دمت گرم. تا حالا دقت گردی چی باعث میشه اینقدر عمیق شی؟؟ ممنوون بابت اشتراک تجربیاتت

2740
گاهی وقت ها چند بار بین لایه ها رفت و امد دارم(ولی هیچی درموردشون یادم نیست فقط درکش میکنم)

قدرت روح و ذهنت بالاست پس

حالا یه سوال، فک کن همین الان از خواب لایه 3 بلند شدی؟ چجوری هستی؟ ناراحتی؟ خوشحالی؟ سبکی؟ سردرد داری؟ چجوری میشی؟؟ 

قدرت روح و ذهنت بالاست پس حالا یه سوال، فک کن همین الان از خواب لایه 3 بلند شدی؟ چجوری هستی؟ ناراحت ...

اگه با اگاهی باشه خیلی خوشحالم و احساس راحتی میکنم چون خود واقعیم رو بدون محدودیت بروز میدم،همه عواطف و احساساتم رو.

اما اگه برگردم لایه پایین تر و اونموقع اگاه بشم احساس اذیت شدن دارم نه اینکه زیاد باشه ولی هست.

یک تاپیکتون رو درمورد رپتایلر ها دیدم(در شک و تردید) درمورد نئاندرتال ها اطلاعات دارین(واقعی هستند)

نه اطلاعاتی ندارم 

فقط بازنشر کردم

2706