2733
2739

پسرم رفلاکس داره ک الان حالش بد شده شما ب خدا نزدیک هستین آبرو دارین پیشش التماستون میکنم ب دستو پاتون میافتم بخاطر همون خدایی ک براش نماز میخونین نفری ۳ تا امن یجیب برا پسرم بخونین اجرتون با همون خدا ک میپرستید .

اسمش آراد 

بی تو این تن شکسته داره کم کم جون میگیره....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سلام عزیزم 

حالتو درک میکنم من خودم و داداشم درگیر بودیم 

من ب شکل معجزه آساسی خوب شدم ولی داداشم تا سه سالگی درگیر بود

خدا کمکت میکنه عزیزم ❤️❤️

مامان منم سر همین قضیه خیلی اذیت شد من درکت میکنم🥺🥺

💜army💜
وا.پسر منم رفلاکس داره خیلی از بچه ها دارن ببر دکتر،شربت و قطره و کپسول میده خوب میشه این التماس ...

چند سالشه بچت. مال من ۴ سالشه پس چرا خوب نشده حتی آندوسکوپی و نمونه برداری هم کردم

سلام عزیزم  حالتو درک میکنم من خودم و داداشم درگیر بودیم  من ب شکل معجزه آساسی خوب شدم و ...

چی خوردی خوب شدی داداشت چکار کرد خوب شد .

پسر من ۴ سالشه

چی خوردی خوب شدی داداشت چکار کرد خوب شد . پسر من ۴ سالشه

منو قبل از چهل روزگیم بردن پیش آقای نخودکی ک الان مرحوم شدن 

ایشون برام یه دعایی نوشتن اینو انداختم گردنم بعدم یه نبات رو کرفتن روش دعا خوندن بعد مامانم داد من خوردم و من خوب شدم 

داداشمم بردیم پیش یه حکیمی ک مال طب سنتی بود اون یسری دارو داشت ک خودش درست کرده بود و روشون دعا خونده بود اونو هر روز دادیم ب داداشم خوب شد 

💜army💜
چند سالشه بچت. مال من ۴ سالشه پس چرا خوب نشده حتی آندوسکوپی و نمونه برداری هم کردم

پسر من سه سال و نیمه

شما بیکارید دنبال درد و مرض میگردی

بچه ۴ساله رو کی اندوسکوپی میکنه

ادم بزرگ تحمل نداره،مگه ظالمی

بهش غذای قوی نده

پسر من شیر سرد و اب پرتقال رو برمیگزدونه

نمیدم

تو مرا جان وجهانی
2706