2733
2734
عنوان

شما با این شوهر چکار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد منم همینه

زن شاغل عزت واحترام پیش شوهرش نداره....انگار شوهره هنیشه از زن طلب داره.....من چندساله ذره ای شوهرم برام ارزش قائل نیست...من کمک خرجش هستم اما اون اصلا روا نداره چیزی برام بخره

هیس! ایرانیها فریاد نمی زنند....  
من شاغل نیستم ولی پیشنهاد میکنم یکمشو واسه خودت پس اندازکن

اینقدر بدهی داریم که حتی حقوق شوهرم هم خرج میشه

ولی حتما اوضاع یه کم بهتر شد و عمری بود این کارو می کنم 

حتی یه زن خونه دار هم حتماً باید پس انداز داشته باشه.

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731

دوستان چه خونه دار چه شاغل

حتما حتما پس انداز داشته باشید

لامصب اعتماد بنفس خوبی به آدم میده

هر پولی دستتون میرسه یه بخشش مثلا ۲۰ درصدشو حتما کنار بزارید برای خودتون

حتی تو این گرونی طلا بازم بهترین پس انداز

اسی جون با همسرت اتمام حجت کن

و مطمینم فردا خونه هم بخرید همسرتون فقط به اسم خودش میخره

پس برای پولات برنامه ریزی کن

وام بردار

بریز به حساب صندوق های درامد ثابت

طلا بخر

دلار بخر

همه پولتو یه جا سرمایه گذاری نکن

و هیچوقت به شوهرت نگو چقد پس انداز داری

اینا تجربیات من بعد از ۱۵ سال شاغل بودن و همسر داری هست

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
اشتباه محضه برای خودت پس اندازداشته باش 

دقیقاً

حالا به این نتیجه رسیدم. ان شاءالله یه کم اوضاع اقتصادی بهتر بشه چون زمین خریدیم بدهی زیاد داریم و البته عمری باشه شروع میکنم پس انداز کردن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2740
زن شاغل عزت واحترام پیش شوهرش نداره....انگار شوهره هنیشه از زن طلب داره.....من چندساله ذره ای شوهرم ...

میدونی عادت میکنن که دستشون تو جیب خانم باشه منت هم سرش بزارن

اما شما روشتو عوض کن

منم چندین سال کل پولمو میذاشتم وسط

بعد دیذم همسرم یه جوری به خونواده اش کادو میده انگار میلیاردره

مثلا عیدی که همه ۵۰ تومن میدادن این به خواهرش ۵۰۰ میداد

نامحسوس یه بخش حقوقمو پس انداز میکردم

بعدش از همون پولی که تو کارتم میموند و بقولی حقوقم ،هم یه بخشی رو پس اندلز میکردم

بعدش وام برمیداشتم طلا میخریدم و ...

اصلا نزار پول زیاد تو دست و بال شوهرت باشه

البته من همسرم بشدت ولخرج و بی خیال تشریف داره و هنیشه یه عالمه وام براش ردیف میکنم که یادش بره قلنبه خرج کنه😁

میدونی عادت میکنن که دستشون تو جیب خانم باشه منت هم سرش بزارن اما شما روشتو عوض کن منم چندین سال ک ...

خیلی خوبه که میزاره رو پولش برنامه ریزی کنی من اصلا اختیار ده هزارتومن پول شوهرم رو ندارم خیلی اقتصادیه

خیلی خوبه که میزاره رو پولش برنامه ریزی کنی من اصلا اختیار ده هزارتومن پول شوهرم رو ندارم خیلی اقتصا ...

خب وقتی خودش بفکر باشه عالییه

همسر من از اوناست میگه این وعده رو بخوریم وعده بعدی کی زنده است یا مرده

در این حد بی فکر

فک کن مجردی چندسال شاغل بود اومد خواستگاری من یه هزاری ته جیبش نداشت😕😕😕

بعد فهمیدم همه قلقشو داستن و حسابی پولاسو حیف و میل میکرذن

خدا ازشون نگذره

زن شاغل عزت واحترام پیش شوهرش نداره....انگار شوهره هنیشه از زن طلب داره.....من چندساله ذره ای شوهرم ...

10 ساله کار میکنم تمام بحث های ما سر همینه من باید خرج خونه کنم ولی اون برا من خرج نمیکنه و میگه خودت شاغلی .....و حاضر نیست ذره ای برام خرج کنه و هرچی در میارم تو خونش میارم آخر سر میگه هیچ کار واسه زندگی نکردی....

10 ساله کار میکنم تمام بحث های ما سر همینه من باید خرج خونه کنم ولی اون برا من خرج نمیکنه و میگه خود ...

چقدر شبیه شوهر منه....این برج دیگه سهم خودم رو پرداخت نکردم رفتم مانتو خریدم بقیشم میخوام پس انداز کنم...بهشم گفتم من که بقول تو خرج نکردم و کاری تو این زندگی نکردم آبرومم که پیش همه بردی و هی میگی زنم کمک خرجم نیست پس خرج نمیکنم که حداقل دلم نسوزه که هم خرج کنم هم اسمم به این دربره که پولامو برای خودم نگه میدارم...فک کن من اصلا پس انداز ندارم یعنی خالصانه و صادقانه چندساله خرج کردم آخرشم نه احترام دارم نه آرامش...به مادر وخواهرا وخواهرزادش روز مادر وعیدی میده ولی بمن میرسه میگه ندارم

چقدر شبیه شوهر منه....این برج دیگه سهم خودم رو پرداخت نکردم رفتم مانتو خریدم بقیشم میخوام پس انداز ک ...

خواهر نکنه ما دو تا هوو هستیم  منم از برج آبان گفتم دیگه پول نمیارم خونه برجی دیدم داره جیلیز ویلیز میکنه ولی باز میگه مگه تا حال میاوردی .. بابت کارکردنم باج میدادم باز دعوا بود پس نمیدم پول لااقل اگه دعوا هم باشه دلم نسوزه