2737
2734
عنوان

شما آدم اینقد سرد دیدین؟؟:

| مشاهده متن کامل بحث + 2337 بازدید | 119 پست
خودت دعوتشون کنی چی؟ نمیان؟

ن. چون همونموقع ک رفتم دیدم عروسمون گفت ما خونه برادرم نرفتیم ب اونا هم گفتیم نیاین بخاطر کرونا..حالا قبل از کرونا مگه جایی میرفتن..خونه بردارش هم تو همین شهر خودمونه..بخدا نمیدونن خونش کجاست..منم این حرفی ک زد بهم برخورد یعنی شما اومدین چیکار کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم چی میگی انقدر حرص ادم درمیاد

واسه همین اصلا دوس ندارم جایی ک مامانم هست اونا هم باشن..مامانمم ی روزی بدی هایی ک در حق ما دخترا کرده نتیجشو میبینه..

خب چرا؟ مهریه ش سنگینه؟؟

ن. اصلا ب مهریه فک نکنم ربط داشته باشه..مهریش 500تاست..ولی از اونجایی ک داداشم ببو گلابیه مامانم میترسه زنه برش داره ببرش شهر خودشون..چون غریبست کلا مال ی جای دیگست

2731
واسه همین اصلا دوس ندارم جایی ک مامانم هست اونا هم باشن..مامانمم ی روزی بدی هایی ک در حق ما دخترا کر ...

ولش کن حرص نخور هیچکی بخاطر من و تو رفتارشو درست نمیکنه فقط خودتو داغون میکنی

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
ن. اصلا ب مهریه فک نکنم ربط داشته باشه..مهریش 500تاست..ولی از اونجایی ک داداشم ببو گلابیه مامانم میت ...

خب ۵۰۰تا چیزی نیست براتون؟

دلیل کارای مامانتون اینه که میترسه عروستون جدا شه

ن. چون همونموقع ک رفتم دیدم عروسمون گفت ما خونه برادرم نرفتیم ب اونا هم گفتیم نیاین بخاطر کرونا..حال ...

حالا تو دوران کرونا واقعا کادر درمان حق دارن ،ولی واقعا کلا کادر درمان یه جورین ،منم به دختر خاله دارم،پرستاره،شوهرشم حسابدار بیمارستانه،بعد این دخترخاله م هر وقت بهش زنگ میزنی یا خوابه،یا سر کاره،ولی همش از خالم می‌شنوم که مثلا فلان روز سارا و شوهرش خونه مادرشوهرش شام مهمون بودن .... سارا و شوهرش با خونواده مادرشوهرش یک هفته رفتن ترکیه مسافرت...سارا و شوهرش ناهار اینجا بودن....به ما که میرسه یا خوابه یا سر کاره،یه بار دختر داییم زنگ زده بود خونه خالم ،همین سارا گوشی رو برداشته بود بعد دختر داییمم از حرص بهش متلک گفته بود که عه چه عجب،من گفتم تو الان سر کاری با خوابی ،از شانس من خونه مامانتی،چه خوب 🤣🤣🤣🤣🤣

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ن. اصلا ب مهریه فک نکنم ربط داشته باشه..مهریش 500تاست..ولی از اونجایی ک داداشم ببو گلابیه مامانم میت ...

بخدا منم شرایطم عین زنداداشته ولی مادرشوهرم سرسوزنی نمیترسه من گیر بدم بگم بریم شهرما،بااینکه پارسال پسرش بیکار شد و خانواده من یه شهر صنعتی زندگی میکنن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2738
ولش کن حرص نخور هیچکی بخاطر من و تو رفتارشو درست نمیکنه فقط خودتو داغون میکنی

خواهرمم همینو میگه..ما سه تا خواهر شاهده این رفتاراشیم و فقط خودمون ی جوری خودمون رو اروم میکنیم..ما ی عروس دیگه هم داریم ولی اینقد مامانم اینو آورد تو چشم اون بدبخت رو کسی بهش توجه نمیکنه..اونم داستانی داره واسه خودش 

عشقم یچیز بگم؟عروستون درسته که مطمعنن دوست نداره با شما رابطه داشته باشه ولی بدون که هفتاد  هشتاد درصد دست برادر خودتونه که دوست نداره رفتو آمد کنه ولی همون رفتار مادرتون که عروسشو بیشتر تعریف میکنه کار بدیه باعث میشه بچهاش که شما باشی حال بدی بهت دست بده و از خانوادت سرد بشی که فرق میزارن چون خودم تو همین شرایطم دارم میگما هم خانواده خودم هم خانواده شوهرم .

گاهی بزرگتر هابرای اینکه بچهاشون دورشون جمع باشن یه اشتباهاتی میکنن یه رفتار هایی میکنن که خارج از حد تعادل میشه و واقعا باعث میشن بچها بجون هم بیوفتن از هم سرد بشن من اصلا درست نمیدونم کار پدر مادر هارو نه باید فرق بزارن الان بپرسی میگن فرق ندارن ولی تو رفتار و کاراشون داد میزنن امیدوارم آگاه بشن پدر مادرا

مثل دریا باش کسایی که دوستت دارن رو بهشون آرامش بده و هرکی از تو خوشش نمیاد رو تو خودت غرق کن 🌊🌊🌊

ازین به بعد مامانت جلوی شوهرت از عروس تعریف کرد،بگو عروس طلا هم باشه،هیچ چیز جای داماد با محبت رو نمیگیره،مامان شانست زده ها،به قول خودت عروست ارزش میلیاردی داره،ازینور هم شوهر من،دامادی داری که یه بار یه تو بهت نگفته،خوشبحالت مامان😒

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ازین به بعد مامانت جلوی شوهرت از عروس تعریف کرد،بگو عروس طلا هم باشه،هیچ چیز جای داماد با محبت رو نم ...

اینا رو مخصوصا جلوی شوهرت بگو ها،تنعایی با مامانت اصن هیچی نگو

بخدا منم شرایطم عین زنداداشته ولی مادرشوهرم سرسوزنی نمیترسه من گیر بدم بگم بریم شهرما،بااینکه پارسال ...

بخدا من تو عمرم کسی مثل مامانم ندیدم از عروس اینقد بترسه..آدم حرصش میاد..

2706