2737
2734
عنوان

شما آدم اینقد سرد دیدین؟؟:

| مشاهده متن کامل بحث + 2337 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ داداشت بخواد به خانوادش سر بزنه زنش نمیتونه مانع شه  ،شده قایمکی میاد  .من خیلی وقتا دیدم  خود پسر کوتاهی میکنه نمیره ولی به اسم عروس تموم میشه 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
وای اره ...شوهر منم تا  شب تصویری باهاشون حرف نزنه نمیخوابه..راه ب راهم خونشونیم

ماهم باید یاد بگیریم🤭

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2728
والا عروسهای ما هم همینجوری هستن ۹ ساله برادرهامو نه دیدم نه خونمون اومدن اونوقت شوهر من هر روز خونه ...

بخدا من بیچاره باید روزی نیم ساعت با مادرشوهرم حرف بزنم تلفنی،کل مکالمه هم متلک میگه ومنت کارهای نکرده میذاره و برا خانواده من تعیین وظیفه میکنه.ماشهر دیگه ایم ولی ازشنبه تا چهارشنبه هرروز زنگ زنگ که باید بیاید اینجا،ما درهفته سه شبانه روز اونجاییم،یعنی چهارساله ازدواج کردم نتونستم نه با دعوا نه با زبون خوش نه واسطه اینو متوجه کنم ارتباط یه حدی داره نمیدونم چجوریه که بعضی خانواده ها انقدر به تصمیم وشخصیت عروس هرچند عروس خوبی نباشه احترام میذارن

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹

پسر دایی منم منو نمیشناسه ازش میپرسم اجی من چیت میشم میگه نمیدونم ‌نمیشناسمت

کلاس اوله

تازه یبار دیگ مجبورش کردم تا یاد بگیره

خونشون ی شهر دیگس ولی هر هفته بلا استثنا میان شهر ما ولی خونه پدر بزرگم خیلییییییی کم میان

رفتارت با کسایی سودی برات ندارن میشه شخصیت👀
بخدا من بیچاره باید روزی نیم ساعت با مادرشوهرم حرف بزنم تلفنی،کل مکالمه هم متلک میگه ومنت کارهای نکر ...

ببین عروسمون وداداشم رو هم ماهی بالای20تومن درمیارن. بعد مامان بابام هر ماه براشونم مرغ گوشت برنج همه چی میخرن میفرستن..حتی مامانم ده کیلو رب انار نشست درس کرد داد بهش ک هم خودش برداره هم بده مامانش و زن داداشش..اونوقت ب من نداد حتی رب کیلو

2738
ببین عروسمون وداداشم رو هم ماهی بالای20تومن درمیارن. بعد مامان بابام هر ماه براشونم مرغ گوشت برنج هم ...

😑 واقعا ازش میترسه استارتر

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
ماهم باید یاد بگیریم🤭

من ک خودمو میشناسم اگه ی بار ی همچین کاری کنم ابرومو میبره..وقتی پیش پدرمادر خودت شانس نداری چ توقعی از خونواده شوهر داری..البته پدر و مادر شوهرم رو ترجیح میدم ب پدرمادر خودم 

من دوسه بار رفتم خونشون دیدم سرد برخورد کردن نرفتم..عزیزم اینهمه کادر درمان یعنی اصلا مرخصی ندارن یع ...

خودت دعوتشون کنی چی؟ نمیان؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

هیچ کس مثل برادر شوهرم وابسته به مادرش نبود...ولی جاریم کاری کرد که سه ساله قطع رابطه کردن ...حتی برادرشوهرم زنگ هم نمیزنه به مادرش...کاشف به عمل اومده که یه دعای سنگین گرفتن واسه برادرشوهرم که باطل کردنش خطر داره براش...مادرشوهرم شب و روزش شده گریه و کاری ازش بر نمیاد....خانواده جاریم در ظاهر جانماز آب کش هستن....جادو و جنبل هم خوراکشونه

از رنجی خسته ام که از آن من نیست...

من دایی بزرگم که ازدواج کرد زنش خیلی کلاس میذاشت و کلا فقط شب عروسی اونجا بودن .بعد رفتن تهران و تمام .سالی یک بارم نمیومد .تلفنم که نبود . مادر بزرگم اینا هم نمیتونستن برن .یعنی خودش بوده از اول و شوهر و بچه هاش و خانواده خودش .یه خونه داشتن ویلایی تو بهترین جاهای تهران .طبقه پایینش مفتی دست خواهر زن . همه کاره بود خودش .تو کل خواهرا شانسش بهتر بود .اما الان بیا و ببین . پسرش زنش رو طلاق داد و رفت زن‌گرفت اصلا اینا نفهمیدن قطع رابطه هست هنوز باهاشون . چون مامانش اخلاق نداره . دختراش با وجود زیبایی و فلان کارشون به طلاق رسید . بالاخره دنیا همین جوری نمیمونه . ارتباط به نفع خودشونه .حالا نه هر روز که اختلاف بیاره نه سالی یه بار .

ببخشید زیاد شد .‌

منم همیشه میگفتن تقصیر داییه 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم   
😑 واقعا ازش میترسه استارتر

بخدا حرفایی ک میگم عین حقیقته..مثلا هر چی عروسمون بگه مامانم تایید میکنه..بخدا مثلا اگه بگه مثلا فلان دخترت یعنی من خیلی بده و اینا اینم تایید میکنه..

بخدا حرفایی ک میگم عین حقیقته..مثلا هر چی عروسمون بگه مامانم تایید میکنه..بخدا مثلا اگه بگه مثلا فلا ...

میدونم چی میگی انقدر حرص ادم درمیاد

2706