2733
2739
عنوان

دخترم تبه سه روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 96 پست
تو یکی از روستا های زاهدانین

اگه زاهدانی هستی اصلا دکتر خوب نداریم اینجا من خودم بچم قبلا همین شرایطو داشت اخر پیش دکتر ماهرخ فیروزی بردم خوبشدخداراشکر

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از کسی پول قرض کن ببر  سیب درختی بده بخوره  لیموشیرین بده  لباساشا کم کن زیر بغل ...

خیلیییی ممنونم ازت حال دلت خوب باشه گلم  قرض کردیم تازه قراره تا شنبه بدن بهمون   واقعا الان دستمون تنگه بخدا  خیلی سخته   

سلام حتما ببرش پسرمنم یک ماه پیش ۵روز تبش پایین نمی اومد به دکتر بیمارستان بردیمش زود بستری کردنش گفتن ریه هاش درگیر شده هر کار می کردیم تب پایین نمی اومد

زندگی من فدای تار موهای دوتا پسرم عشقن جونمن😘😘😘
2731

دختر من چند روز تب داشت نصف روز هم اورژانس بیمارستان بستری بود هیچی نمی خورد حالش بهم می خورد و تب پایین نمی اومد دکترها هم چیزی تشخیص ندادن آخر خودم گفتم نکنه تول داشته باشه بردیم یکی تول رد کرد حالش خوب شد ممکنه پشت حنجره بچه چیزی مونده باشه که بهش میگن تول دکتر ها نه اینو قبول دارن نه بلدن که درمان کنند 

اگه زاهدانی هستی اصلا دکتر خوب نداریم اینجا من خودم بچم قبلا همین شرایطو داشت اخر پیش دکتر ماهرخ فیر ...

نه زاهدانی نیستم روستاهاشم شما زاهدانی هستین؟  این دکتر ماهرخ   همونجا زاهدانه اگ اره میشه ادرسشم بدین بهم

گفتم اگه میخواید ببری تهران بیاری خونه ی ما نخوای پول هتل بدی عزیزم.پاشویه واینا رو میدونم بلدی من الان براش دعای نور رومیخونم عزیزم ان شالله حالش خوب بشه الان فصل سرد عفونت های ویروسی خیلی زیاده احتمالا عفونت ویروسیه من یه سری پسرم اونقدر تب داشت توخواب جیغ میزد وهذیون میگفت تمام تنم میلرزیدتوکلت به خدا باشه ان شالله حالش خوب بشه

2738
ممنون از تذکرت گلم واقعا نمیدونم چکارکنم  بردمش دکتر   همه چیم بش دادن باز اینه حالش   ...

شیاف دیکلوفناک برای درده عزیزم ..شیاف استامینوفن  هست برای تب بچه ها ....ضمنا بهش حتما حتما آب سیب بده ..طبیعی خودت بگیر نه اماده..هر ۴ ساعت میتونی یه بار شیاف بزاری و بار بعدی شربت استامینوفن بدی . 

لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم...

عزیزم بخدا من اگه جات بودم از یکی قرض میکردم اگه کسی بهم پول نمی داد یه تیکه طلایی یا حتی یه وسیله از توخونه می‌فروختم بچه رو می‌بردم دکتر.میدونی اگه خدای نکرده بچه ناقص بشه و تشنجش برای همیشه بمونه روش اصلا در آینده تو رو نمیبخشه.که بخاطر پول یک عمر ناقصش کردی.تا شنبه سه روز کامل مونده هنوز.هتل برای چی میخوای پاشو ببرش دکتر خب از مطبش که اومدی بیرون برگرد خونه خودت هتل واسه چی میخوای.اگر هم بستریش کردند که کنارش تو بیمارستانی دیگه.پاشو بجای نی نی سایت بودن دنبال پولش باش.با هیچ کدوم از روش‌هایی که دوستان گفتند تب دخترت تو خونه پایین نمیاد.گناه داره طفلک.بدنش عفونی شده.تا دیر نشده پاشو برو دکتر.خدای نکرده عفونت به پرده مغزش آسیب بزنه مننژیت میگیره و دیگه کاری ازت بر نمیاد.تو رو خدا پاشو برو .حرفهای ما به دردت نمیخوره.از حرفهای من ناراحت نشو اگه خواهر من بودی خیلی بدتر ازین باهات حرف میزدم.پاشو برو لطفا

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
نه زاهدانی نیستم روستاهاشم شما زاهدانی هستین؟  این دکتر ماهرخ   همونجا زاهدانه اگ اره ...

خوب عزیزم کدوم روستا دوره از زاهدان مگه؟امیرالمومنین هشت تونت بزن شماره تلفن وادرس میاداگه نیامد بگو برم نگاه کنم ببینم دارم شمارشو

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
خیلیییی ممنونم ازت حال دلت خوب باشه گلم  قرض کردیم تازه قراره تا شنبه بدن بهمون   واقعا ال ...

انشاالله خدا در خیر وبرکت ب روت باز کنه خواهرم 

روزای اینجوری را ما هم کذروندیم امیدت ب خدا باشه 

فقط تبشا کم کن میوه اب بهش زیاد بده بخوره هی ببرش دستشویی 

تو لکن آب ولرم‌ بریز بزار یه ده دقیقه بشینه آبش سرد نباشه وا 

انشاالله ب زودی زود دخترت خوب بشه 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
اخی الاهی  آن شالله زود خوب بشه  اره فقط دکتر باید ببریم  یه چیزایی خیلی خطرناکه خ ...

پسرم آمپول و سرم زده الان بهتر شده.شربت و قطره هم داده دکترش.واقعا بچه ها که مریض میشن پدر و مادرها نصفه جون میشن تا حالشون خوب بشه.انشالله که تن پسر شما هم همیشه سلامت بمونه ♥️🌷♥️

ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم.بر دشمن مرتضی علی ع لعنت.
پسرم آمپول و سرم زده الان بهتر شده.شربت و قطره هم داده دکترش.واقعا بچه ها که مریض میشن پدر و مادرها ...

خدارو شکر عزیزم🙏💋⚘

اره واقعا من دنیا رو سرم خراب میشه بچم مریض بشه۰

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706