2737
2734
عنوان

دخترم تبه سه روزه

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 96 پست
اگه زاهدانی هستی اصلا دکتر خوب نداریم اینجا من خودم بچم قبلا همین شرایطو داشت اخر پیش دکتر ماهرخ فیر ...

سلام گلم   میبخشی  میگم میشه ادرس دکتره رو بدین با شمارش نتونستم تو گوگل پیدا کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@madr

سلام عزیزم شرمنده الان اومدم تو سایت الان شمارش میفرستم برات 

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  

💫اونیکه ازماسره خدای بالاسره💫  خواهرجان این  مردم برای جنس ارزان ترمزمیزنن فرقی هم نداردبرایشان میوه وپیازباشدیاانسان جنس ارزان مشتری  زیاددارد خواهرم خودراارزان نفروش حجاب یعنی من جواهرم وهرکس لایق من نیست  
2728
سلام گلم   میبخشی  میگم میشه ادرس دکتره رو بدین با شمارش نتونستم تو گوگل پیدا کنم

فرستادم 

خیلی ممنونم ازت گلم دیشب بردم دخترمو  ازمایش دادیم  بر امزوز جوابش  میاد بازم از لطفت ...

خواهش میکنم ان شاء الله که چیزی نیست جواب آزمایشش اومد ازنتیجه اش خبرم بدی گلم