2737
2739
من بودم با حداقل ممکن دستگاه بیت کوین میگرفتم و با حداقل مقدار پول ممکنم شروع میکردم و‌بقیشم طلا میگ ...

اولین قدم اینه بلدباشی اسی بلدنیست

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماشین دیگه دید سرمایه گذاری نداره و تازه خرجم داره و‌کالا مصرفی هست اگه نیازی به سرمایه گذاری ندارین ...

ما یه ماشین گرفتیم۴۰تومن ۳سال پیش الان ۴۰۰تومنه قیمتش😁😐

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
2728
اره خودمم میگم نمیشه سال۹۳کاش این پولو داشتم باهاش ی خونه میخریدم ولی بازم شکر

خونه هم میخری الان واقعا بااین پولا هیچکاری نمیشه کرد طلاهم میتونی بخری خلاصه اونم سرمایس

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
ماشین دیگه دید سرمایه گذاری نداره و تازه خرجم داره و‌کالا مصرفی هست اگه نیازی به سرمایه گذاری ندارین ...

نیاز ک بسیار دارم اره ماشین کهنس چی بگم اینقدر بی ارزش شده این پوله هیچکاریش نمیشه کرد

2738
ما یه ماشین گرفتیم۴۰تومن ۳سال پیش الان ۴۰۰تومنه قیمتش😁😐

از سه سال قبل. تورم خیلی شیبش تند بوده ولی متاسفانه الان یه مدته همه چی رفته تو رکود و پایه های اقتصادی ضعیف شدن 

و جدا ازهمه اینا ماشین مصرفی کلی. ریسک و خطر داره نمیشه به عنوان سرمایه گذاری بهش نکاه کرد مگراینکه به قصد خرید فروش باشه

2706