2737
2734

دکتر عمومی برام نوشته چون خواب ندارم 

بعد اولش تازه گفت نصفشو بخور اگر دیدی خوابت نمیبره فرداش یدونه کامل . راستش تاثیر زیادی روم نداره دوزش کمه یعنی؟ بیخوابی از پا درم اورده تا صبح خواب ندارم زیر چشمام گود رفته

برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کن😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی خواب اوره ک .زولپیدوم من خوردم تاثیر داشته

اتفاقا من ده سال پیش وقتی پدرم فوت کرد فقط با زولپیدم خوابم میبرد انقدر فکر و خیال داشتم چند شب پیش رفتم دکتر عمومی هرچی گفتم با زولپیدم راحت میخوابیدم ننوشت برام گفت شرمنده 

من روزی نیم میخوردم اثر نداشت الان یک و نیم تا دو سر خود میخورم  حال روحیمو خوب نمیکنه فقط خوا ...

خب من برای افسردگیم سرترالین ۵۰ میخورم خیلی خیلی بهتر شدم الان مشکل خواب دارم 

2738
دوزش کم هست ولی میدونی که وابستگی میاره ، خیلی حواست باشه هر شب نخوری ، بعدها اونوقت با ده تاشم خواب ...

میدونم که هم وابستگی میاره هم عوارض داره ولی چه کنم از بیخوابی بیچاره شدم در حدی که ساعت خوابم تنظیم شه میخوام استفاده کنم بعد بذارم کنار. 

یعنی دز بالاتر از نیم هم داره این دارو؟

وای تو رو خدا این کار رو نکنید این قرص خیلی خطرناکه

شوهر منم همین جور سر خود دوز دارو رو بالا برد هم خودشو بدبخت کرد هم ما رو

عوارض بالایی داره از ترک اعتیاد بدتره نخورید تورو برید دکتر اعصاب یا روانپزشک

شد شد نشد نشد ولش کن😊
اتفاقا من ده سال پیش وقتی پدرم فوت کرد فقط با زولپیدم خوابم میبرد انقدر فکر و خیال داشتم چند شب پیش ...

دکتر عمومی نرید برا اعصاب فقط روانپزشک برید 

من یک چهارم وکلونازپام و یک چهارم الانزاپین 

میخوردم عالی بود...الان چند روزه دارم به شوهرم میدم

میدونم که هم وابستگی میاره هم عوارض داره ولی چه کنم از بیخوابی بیچاره شدم در حدی که ساعت خوابم تنظیم ...

عزیزم نکن این کار رو پزشک عمومی چه میفهمه من الان ۷ ساله دارم میکشم ازدست شوهرم برو پیش روانپزشک به خودت رحم کن

شد شد نشد نشد ولش کن😊
2706