2737
2734
عنوان

هنوز با مامانم میخوابه 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 4092 بازدید | 114 پست
دقیقا حرفی که همیشه پسرم میزنه    

👌🏻

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂😂

مامانم از دست ما 4 تا دختر حرص ها خورده من با دوتا از ابجیام تا 6 سالگی با بابام حموم میرفتیم خیلی وقتا خانوادکی میرفتیم حموم 

بعد فقط من شبا تو اتاق خودم خواب بودم بقیه کلا پیش مامان و بابام بودن ابجی دومیم تا 11 سالگی سومی تا 12 ولی این هنوز میره وسطشون میخوابه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2728
مامانم از دست ما 4 تا دختر حرص ها خورده من با دوتا از ابجیام تا 6 سالگی با بابام حموم میرفتیم خیلی و ...

😅😂

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
بچه باید جدا باشه چون نباید صدا رو بشنوه خیلیا هم ک نمیتونن ساکت باشن متاسفانه

عزيزم منم همينو ميگم، اول بزارن خواهرت بخوابه، اونا هم خودشونو بزنن به خواب

بعد خواهرتو بزارن اتاق خودش، مگه اتاق جدا نداره؟؟

پس به معناي واقعي مزاحم هميشگيه😂😂❤️

اره کلا پلاس کنار بابام 

بابام میره تو اشپزخونه این پشت سرش میره 

پا میشه میره تو حیاط این دنبالشه بچه تر که بود تا در دستشویی هم میرفت 

الان بهتر شده

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2740

بچه ها امیدوارم تونسته باشم کمی خنده روی لب هاتون اورده باشم ❤

اره ای دریغ از عمر رفته...🍃🍃

دقیقا 🌹

دست بردار نبوده انگار 😂😂 شاید عضو گشت ارشاده 😂

مامانم میگه این خرس گندشم میاره با خودش جامون نمیشه رو تخت 

بعدم پتو خودشو میده به مامانم خودش میره زیر پتو پیش بابام

2706