2733
2734
عنوان

خاستگار 😬

312 بازدید | 15 پست

الان یک تاپیک زدن که چند تا خاستگار داشتیم راستش یک سئوالی ذهنمو مشغول کرد 

که چجورر تو سن کم خاستگاری می کنن

به طور رسمی نگفتن 

ولی به مامانم یکی از اشنا هامون گفته تو دختر به فلان پسر با این مذهب میدی؟مامانم گفته نه نمیدم اینم بگم خیلی ادمای خوبو انسانی هستن خیلی هم پولدارن خیلیییی 

از همه لحاظ عالی هر چقدر ازینا بگم کمه مث فرشتن این مادرش نمیدونم چرا مهر ما تو دلش افتاده میخواست دخترشو به یکی از فامیلای نزدیکمون بده خودش اومد گفت به مامانم که اگر میخواین دخترم هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک مورد دیگم هست چند سال پیش فک کنم ۱۲گ،۱۳ سالم بود اومد گفتت به مامانم منم کنارش بودم 

گفت باید یکی از دختراتو به پسرام بدی من فقط هم سن پسرشم ابجی دیگم بزرگ تره بعد رفتیم خونشون انقدر تعریف کرد که برای عروس ایندم طلا خریدمو فلان اینم خاستگاریه یعنی؟

2731

یاد حرف همسرم افتادم 😂

میگفت دختر عمش میخواست انتخاب رشته کنه،شوهر عمش اومد بهش گفت بنظرت دخترم کدوم رشته و شهر بره؟

همسرم گفت به من چه ربطی‌داره.خودش باید تصمیم بگیره

شوهر عمش گفت چرا به تو مربوط نیست؟؟خیلیم بهت مربوطه😂😂😂

برای حرف شماهم،یه جورایی خواستگاری محسوب میشه...

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2738
🤣🤣🤣🤣یاخدااا

یا دختر داییش ۱۶ سالش بود که شوهرش دادن

میگفت داییم اومد به مامانم گفت برای فاطمه خواستگار اومده.به‌هیییچکس جز شما نگفتیم

میخوام دخترمو شوهر بدم.بنظرتون امسال مورد بهتر براش نمیاد؟😂😂😂

همسر منم تک‌ پسره...

خدایی بعضی چیزا خیلی ضایعست

Bir gün tüm hayatın gelecek.Gözlerinin önünden geçer,Yani görülmeye değer bir şey yap
2706