2733
2734
عنوان

دانش‌آموزا‌/دانشجوها

198 بازدید | 15 پست

به نظرتون ما بیشتر از اینکه برای یادگیری مباحث تدریس شده تلاش کنیم برای نمره تلاش نمی‌کنیم؟

بجای اینکه متن رو بفهمیم طوطی وار حفظش می‌کنیم تا نمره رو بگیریم و در آخر فراموشش کنیم

چیزیه که ۹۹ درصد دانشجو/دانش‌آموزا‌ درگیرشن‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا ارزش روح آدما کمتر از چن تا عدده 

معلما فقط از ما ی عدد میخان واقعا آموزش پرورش و معلما ب یادگیری و سلامت روحی ما اهمیت نمیدن 

مدرسه ی چی نمادینه

☆彡彡 نسیمم ミミ☆
2731
اینجا ارزش روح آدما کمتر از چن تا عدده  معلما فقط از ما ی عدد میخان واقعا آموزش پرورش و معلما ...

👌🏻👏🏻🌿

💙تو گرمِ سخن گفتن و از جام نگاهت///من مست چنانم که شنفتن نتوانم💙                                                                                                                                                                                                               
2738
اینجا ارزش روح آدما کمتر از چن تا عدده  معلما فقط از ما ی عدد میخان واقعا آموزش پرورش و معلما ...

به نظرم باید دروس رو یاد بگیریم بعدش همه چی اوکیه

البته، اگه تکرار نکنیم فراموش می‌کنیم.

به نظرم باید دروس رو یاد بگیریم بعدش همه چی اوکیه البته، اگه تکرار نکنیم فراموش می‌کنیم.

اره کلا هدف از مدرسه یادگیری مهارت و علم بوده از اول الان مدرسه ها فقط ی نمادن برا ای ک کسی سواد داره یا ن وگرنه بیشتر چیزاییم ک میگن اصلا ب درد نمیخورن الان فقط معلما هدفشون اینه ک دانش اموزاشون ی نمره خوب بگیرن سطح خودشون تو آموزش پرورش بره بالا

☆彡彡 نسیمم ミミ☆

خوش بحال بچه های کشورهای دیگه والا اونا برای علم روز و زندگی تو جهان کنونی درس میخونن بچه های ما ده، ۱۵ قرن عقبن 

تو تلویزیون حرف میزد که به بچه های دبستانی  بلدن اپیکیشن درست کنن 

بعد ما کجا اونا کجا

آرامش سهم دلها یست که نگاهشان بسوی خداست،به خدا که متصل باشی نه زود رنجیده میشوی ونه دوست داری کسی را برنجانی💚💚💚
چون مدرسه ایران چیزیه که همهههه رو ی شکل تحویل جامعه میخواد بده، اصلا روشش مشکل داره، فقط هم نمره می ...

اگه بعد از تدریس، همه مطالب از دانش آموزا یه امتحان کلی گرفته بشه و در آخر بر اساس دونسته‌های دانش آموز ارزیابی بشن عالیه.

2706