2752
2734
عنوان

موافقید عکس غذا و کیک بزاریم و اگه بلد نیستیم به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 221247 بازدید | 2049 پست
عزیزم چشم❤ پودینگ رو اماده میکنی  بعدش بسکوئیت پتی‌بور رو خرد میکنیم یک‌لایه پودینگ یک لا ...

میشه اندازه هاشم دقیق بگین بی زحمت🙈

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

میشه اندازه هاشم دقیق بگین بی زحمت🙈

😑😑😑😑اندازه هاش دقیق یادم نیس 

ولی بسکوییت دو بسته بود کاکائویی

پودینگ هم ی بسته کامل

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
😑😑😑😑اندازه هاش دقیق یادم نیس  ولی بسکوییت دو بسته بود کاکائویی پودینگ هم ی بسته کامل

مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم بنظر خوشمزه میرسه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم بنظر خوشمزه میرسه

خیلی خوشمزس

ب خصوص منکه عاشق دسر و شیرینی هستم😍

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
خیلی خوشمزس ب خصوص منکه عاشق دسر و شیرینی هستم😍

جونمیییی جون😍😍 منم مثل تو😅

کیک زبرا

عزیزم تو نت دیدم درس کردم

عین همین کیکای معمولی 

منتها مواد رو نصف نصف میکنیم

ب یکی از مواد ها پودر کاکائو میزنیم قاطی میکنیم 

بعدش ی ذره از مواد سفید میریزیم روش مواد کاکائو همین روند رو ادامه میدیدم

کلیپ از گوگل نگا کنی میبینی چطوری

جونمیییی جون😍😍 منم مثل تو😅

😍😍😍😍❤

چجوری درستیدی😬😁

یا منی عزیزم؟چیو

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
عزیزم تو نت دیدم درس کردم عین همین کیکای معمولی  منتها مواد رو نصف نصف میکنیم ب یکی از مواد ...

ممنون عزیزم 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓