2733
2739
عنوان

موافقید عکس غذا و کیک بزاریم و اگه بلد نیستیم به هم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 221084 بازدید | 2049 پست
عزیزم چشم❤ پودینگ رو اماده میکنی  بعدش بسکوئیت پتی‌بور رو خرد میکنیم یک‌لایه پودینگ یک لا ...

میشه اندازه هاشم دقیق بگین بی زحمت🙈

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه اندازه هاشم دقیق بگین بی زحمت🙈

😑😑😑😑اندازه هاش دقیق یادم نیس 

ولی بسکوییت دو بسته بود کاکائویی

پودینگ هم ی بسته کامل

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
😑😑😑😑اندازه هاش دقیق یادم نیس  ولی بسکوییت دو بسته بود کاکائویی پودینگ هم ی بسته کامل

مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم بنظر خوشمزه میرسه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731
مرسی عزیزم حتما امتحان میکنم بنظر خوشمزه میرسه

خیلی خوشمزس

ب خصوص منکه عاشق دسر و شیرینی هستم😍

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
خیلی خوشمزس ب خصوص منکه عاشق دسر و شیرینی هستم😍

جونمیییی جون😍😍 منم مثل تو😅

کیک زبرا

عزیزم تو نت دیدم درس کردم

عین همین کیکای معمولی 

منتها مواد رو نصف نصف میکنیم

ب یکی از مواد ها پودر کاکائو میزنیم قاطی میکنیم 

بعدش ی ذره از مواد سفید میریزیم روش مواد کاکائو همین روند رو ادامه میدیدم

کلیپ از گوگل نگا کنی میبینی چطوری

2740
جونمیییی جون😍😍 منم مثل تو😅

😍😍😍😍❤

چجوری درستیدی😬😁

یا منی عزیزم؟چیو

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
عزیزم تو نت دیدم درس کردم عین همین کیکای معمولی  منتها مواد رو نصف نصف میکنیم ب یکی از مواد ...

ممنون عزیزم 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2706