2733
2734
عنوان

شوهرم یکاری کرده نمیدونم چیکارش کنم 😤☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 58 پست

خاک رس + اب

بشین گلدون برا خودت درست کن

گل بکار لذت ببر از زندگی

اگه سلامت موهات و پوستت برات مهمه، روغن آرگان استفاده کن! اگر روغن اصلی رو نمیشناسی، به ما اعتماد کن - روغن آرگان رو ا زما بخر با بهترین قیمت و بیشتری کیفیت  و غلظت فراوااان - خواستی تو با سلام از ما خرید کن که هم امنیت خرید داشته باشی هم اگه بد بود مرجوع کنی - اسم غرفه من تو با سلام بازرگانی صنعتی و بهداشتی دیسکات هست - https://basalam.com/arganol/product/3157942?ref=d86ZN

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفت بده ببرم نگنشو بندازم 😕الان هم هی میگه چرا تو قیافه ای 🙃

بگو بنظرت چرا باید باشم😒

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده
2731
اینم بگم پریروز برام ی نیم ست گرفته ولی از دستش خیلی عصبی ام میگف تا الان نگفتم تا پول جور شه تا برا ...

کلاهتوبندازبالاازمن ک فروخت دیگ ب روخودش نیاورد....مبارکت باشه ب خوشی بندازی...

انقدر با هم رو راست باشید تا بتونه بگه قرض داره کمکش کنی اینکه پنهون کرده ازت میترسیده 

خواهرانه دعا کنید برام ازدواجم جور بشه اگه میتونی برام صلوات بفرست♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
2738

بنظرم کتکش بزن من دو روز پیش زدمش ولی پشیمون شدم

لایکم نکن اذیت میشم نمیبخشمتاااا 😒منم خیلی دوست داشتم سلامتی داشته باشم  خونه عیان بشینم ماشین عیانی سوار شم ارامش داشته باشم که هیچ کدومو ندارم به کسیم میگی از نظر خیلیا جوابش حمکتی و امتحانه  هست،متنفرم از این نتیجه گیری حکمتی هست...یعنی یکی اینو میگه میسوزممممم،الانم خیلی دوست دارم زودتر بمیرم لااقل اینو واسم زیادی نبین زودتر تموم کن💔 عدالت خدا کجاست💔تا حالا دلت برا کسی سوخته؟من برای خودم میسوزه💔 متنفرم از دنیاییکه همه بدبختیا رو سر من اوار شده

مشکل اینکه دروغ گفته بهش بگو هر وقت پول یا طلا نیاز داری بهم بگو از دروغ بدم میاد

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
درسته کارش بد بوده که بدون اجازه اینکارو کرده اما خب خیلی عیب نداره مطمئنا اگه خودتون میدونستین چک ...

منم همین و گفتم بهش گفتم بجا جور میکردم برات گف انقد دیگه از این و اون قرض کردم نمیخواستم بگی حالا بیچاره میگه نیم ست گرفتم جا اون انگشتر هم ی چی بهتر میگیرم اینهمه نامرد نباش قیافه نگیر🥴

2706