2733
2734
عنوان

شوهرم یکاری کرده نمیدونم چیکارش کنم 😤☹

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 58 پست

بهتره بهش بگی زنو شوهر یعنی تکیه گاه هم .... درسته که فروختن طلا برای ما زنا سخته ولی من همیشه پشتتم بشرطیکه بهم دروغ نگی .‌ خب از اول میگفتی من پنهون کاری دوست ندارم ...  اسی من خودم دوران نامزدی کل طلاهامو برا شوهرم فروختم اونم بعد عروسی وام گرفت و برام خرید طلا برا همین روزاست دیگه

آیه سابقم نی نی یار منو ترکوند. خدایا شکرت بابت همه نعمتات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارش که خیلی بد بوده ،دستش درد نکنه نیم ست خریده ولی اینجوری دیگه اعتماد آدم از دست میره،حالا ی چیز خنده دار بگم برات من همه طلاهامو واسه خونه فروختم جز ی پلاک یک گرمی،اقا چند مدت پیش پول لازم شدم گفتم اینم بفروشم بزارم رو پولم،دادم ب شوهرم ببره بفروشه اونم کرد تو پلاستیک ،برد دوباره شب اوردش گذاشته بود رو جاکفشی ،اقا از فردا هی بگرد پیداش نکردم نگو منم نمیدونستم چیه انداخته بودم قاطی آشغالا رفته بوده،اینقدر گریه کردم ،شوهرم می‌گفت آخه ی گرم چیه نشستی گریه می‌کنی گفتم پشتم به همین گرم بود فقط همینو داشتم ،میخندید اونم😒😒😒

اینم بگم پریروز برام ی نیم ست گرفته ولی از دستش خیلی عصبی ام میگف تا الان نگفتم تا پول جور شه تا برا ...

خوب چرا خجالتش میدی لازم داشته طلا هم یه نوع پس اندازه دیگ 

براتم نیم ست خریده که ناراحت نباشی ول‌کن کش نده انشاله مبارکت باشه

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
2728
بهتره بهش بگی زنو شوهر یعنی تکیه گاه هم .... درسته که فروختن طلا برای ما زنا سخته ولی من همیشه پشتتم ...

اخه میدونست من نمی فروشم بخاطر اون نگفته هم تا الان نگفته تا جاش بخره بعد بگه😕

خوب چرا خجالتش میدی لازم داشته طلا هم یه نوع پس اندازه دیگ  براتم نیم ست خریده که ناراحت نباشی ...

سلامت باشی اره خودش هم میگه چرا نامردی پریروز برات ۱۸تومن دادم گرفتم ب جای اونم یکی بهترشو میخرم😑

کارش که خیلی بد بوده ،دستش درد نکنه نیم ست خریده ولی اینجوری دیگه اعتماد آدم از دست میره،حالا ی چیز ...

حالا بگما ن مبلغ چک خیلی بود ن انگشتر ولی خب الان دخل و خرج نمیتونه واقعا اون چک رو برا خوار و بار داده بود یعنی در این نیاز🤕

2738

اینم بگم من دوتا حلقمو با ی چن سوتی طلا گم‌کردم 😢😢😢بنده خدا هیچی نگف الان میگف اونهمه طلا گم‌کردی چیزی گفتم مگه الان هم احتیاج نداشتم نمیفروختم