2733
2734
عنوان

میریم خونه مادر شوهرم چیزی اضافه دلشته باشیم برمیدارن واسه خودشون

| مشاهده متن کامل بحث + 3046 بازدید | 176 پست
هرکاری میکنی بکن فقط به شوهرت نگو که تا آخر عمرت حودتو از چشمش میندازی خیلییییی از خود راضی هستی و ...

بخاطر پسرشون قاعدتا ! همتون چون دوسشون دارین میرین لابد؟! چرت نگید خدایی شعار دادن راحته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازم این کارو بکنی ترور میشی الان وضعیت قاراشمیشه😄😄😄

اره بعضیا خوب تز میدن کلا همینه انگار جای اینکه خانوما پشت هم باشن اینجورین! خب همین پس فردا مادرشوهر میشم دهن عروسک سرویس میکنن همون بعضیا متوجه شدن منظورمو کافیه یه عده آدمای سطحی و نک دماغ بین زیاد دیگه مهم نیستن

وا مادرشوهر من از خونم میبینی وسیله برمی‌داره میبره، اونکه دیگه حالا چارتا چیپس و پفک

یه دونه شکلاتم بی اجازه نباید برداشت تو نفس عمل تفاوتی ایجاد نمیکنه لابد میگین دزدی پاک کن مهم نیست فقط وقتی چیز با ارزشی دزدی بشه مهمه؟!

2728
نه! نمی‌کنیم یت میبریم یا میاریم همه بخورن مثلا! ولی خودم باید بگم نه کسی بی اجازه برداره

خب تو که میدونی اضافه میان یکی دو تا چیپس بخر اونم تو راه بخور تموم کن از کوچولو ها بگیر .بعد موقع رفتن خداحافظی کنین و یکم برین از خیابون بخرین بخورین

2738

اسی چون شما چند روز میرین میمونین با خودشون میگن خب حالا بدون اجازه برمیداریم وگرنه که به نظر من باید اجازه بگیرن. 

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 
بددلی چه ربطی داره! میگن باید بپرسن! میگی خواهرم من دارم میگیم مادرشوهرم چه ربطی داره! عروس با دختر ...

عزیزم ب نظرم شما کلا شما سعی کن دست خالی نرین خونشون ما خودمود جای میریم همیشه تنقلات اینا واسه بچه ها میبریم  دوتا پفک چبپس مگه چیه ادم دلش میخواد بخوره شما نهایتش بازم تو راه واسه خودتون میخربن یا واسه اونام بخر بگو این واسه شما این واسه خودمون تو راه

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩
یه دونه شکلاتم بی اجازه نباید برداشت تو نفس عمل تفاوتی ایجاد نمیکنه لابد میگین دزدی پاک کن مهم نیست ...

اینجا معمولا به آدم حمله میشه.😃انروزم من گفتم بچه خواهرشوهرم دوست داره یکسره نوزادم تو دستش باشه.منم خودمو میخورم چون بچم ضعیفه همه گفتن باید بزاری دستش باشه . تو بدی فلان. در حالیکه خودشون باشن تو اون موقعیت همچین کاری نمیکنن

تعجیل در فرج صلوات ( با ذکر و عجل فرجهم).فقط یک بار زندگینامه ووصیتنامه شهید بابک نوری هریس رو بخون.عکسشم ببین. فوقالعادس 

استارتر ی ساک کوچیک بردار ک مخصوص خوراکی باشه و متوجه نشن..وقت پیاده شدن خودت بردار و بعد از استراحت خودت برو بیار و پذیرایی کن.اینجوری میفهمن ک شما دوس داری خودت تنقلاتو بیاری و دورهم مصرف کنید

ینی اعصابم از کامنتا بهم ریخت

خدایی اصلا ربطشو به خسیسی و بچگی و بقیه ی چیزا نفهمیدم

درک اینکه قبل برداشتن چیزی از شخص صاحب مال اجازه بگیریم اینقد سخته؟!!!! 😐😐

وقتی آدم میره مهمونیه راه دور، مسلما حریم شخصیش ماشین و کیف دستیشه، نمیشه که آدم چون مهمونه حریم شخصی نداشته باشه

به نظرم یه ساک دستی مسافرتی بگیر (ارزونه، فک کنم بیست تومنه)، وسایلاتو بریز توش

وقتی مستقر شدید خیلی شیک هر کدومش رو دوس داری در اختیار میزبان بذار 

خودت بدی خیلی قشنگتره تا اونا بی اجازه وارد حریم شخصیت بشن و خودشون رو محق بدونن

👀
2706