2733
2734
عنوان

بیاااین کمکم کنین🥺

64 بازدید | 14 پست

من رشتم انسانیه و خیلی دوست دارم در اینده کار و شغلی داشته باشم تا به بهتر شدن اوضاع جامعه و کشورم کمک کنم 🥺

اما نمیدونم چجوری و از طریق چه رشته ای🥺

در واقع میشه گفت تقققریبا سوالم اینه که بنظرتون جامعه به چه کسی خیلی بیشتر از همه نیاز داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بهترین کمکی که میتونی به جامعه بکنی اینه که وارد آموزش بشی.دبیری پیشنهاد خوبیه اگه علاقه داری

یا اَباعَبدِالله🖤...الّلهُــــــمَّ عَجِّــــــلْ لِوَلِیِّکَــــــ الْفَـــــــــرَجْ💚

در‌ واقع جامعه به شغلی که تو توش بیشتر علاقه و استعداد داری نیاز داره

ببین واقعا تو چه رشته ای علاقه و استعداد داری همونو برو و توش پیشرفت اصلا هم به پول و اسم و رسما و...توجه نکن 

این کاربری واگذار شده🌷دختر_13 ، lovely_birds و عاشق_پرنده_هام سابق هستم🌷 هزار بار تعلیقم کنید بازم میام🌷
2740
در‌ واقع جامعه به شغلی که تو توش بیشتر علاقه و استعداد داری نیاز داره ببین واقعا تو چه رشته ای علاق ...

اصلااا به پولو رسم توجهی نمیکنم واقعا

علاقم روانشناسیه ولی راستیتش نمیدونم تو همون حیطه رشته روانشناسی چیکار کنم

اصلااا به پولو رسم توجهی نمیکنم واقعا علاقم روانشناسیه ولی راستیتش نمیدونم تو همون حیطه رشته روانشن ...

خب در واقع تا جایی که من میدونم تو مقطع کارشناسی کار برات زیاد نیست 

اگه ارشد بگیری میتونی واسه خودت کلینیک روانشناسی بزنی البته سختی های زیادی هم داره و اگه کارت خوب نباشه همه زحماتت به هدر میره

اگه دکتری بگیری که خیلی عالی میشه و میتونی هییت علمی یا استاد دانشگاه بشی 

ولی باز میگم هر کاری سختی خودشو داره

این کاربری واگذار شده🌷دختر_13 ، lovely_birds و عاشق_پرنده_هام سابق هستم🌷 هزار بار تعلیقم کنید بازم میام🌷
2706