2737
2739

بچه ها شوهرم از خواهرم 200 میلیون قرض گرفته بود و باید هر جور شده پس می‌دادیم واسه همین رفتیم با بنگاهی سره کوچه صحبت کردیم گفت من 220 میدم یک ماهه 240 میگیرم اگه هم میتونید تا اون تاریخ پولمو بدین 270 تومن خونه رو برمیدارم از طرفی شوهرم روی ماشینی که داریم به نمایشگاهیه 200 تومن بدهکاره الان این پول به دستش قرار شده بیاد امروز تو خونه نشسته بودم بنده رفتنه شوهرم دو تا آقا اومدن جلو در گفتن ما از کلانتری هستیم و اومدیم تحقیق گفت خونه برنامه کیه و از این حرفا گفت ساختمون شما چند ماهه تحت نظره همسایه بغلیتون خونه تیمیه طبقه پایینتون آشپزخونه شیشس گفت چجوری شما اینجا رو تحقیق نکرده خریدید بعد هم یه شماره بمن داد گفت اگه چیره مشکوکی دیدید سریع تماس بگیرید و رفتن حالا بنظرتون این پولی که دستمون میمونه چیکار کنیم بدیم به نمایشگاهی یا املاکی؟ توروخدا الکی جواب ندید

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 

باورت میشه  دو بار خوندم و نفهمیدم چیی گفتی‌.  

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این رباس

دیگه چیکار کنیم خوب؟

جمله ای که همیشه با خودم تکرار میکنم آروم باش هیچ حاله بدی موندگار نیست تو خدا رو داری / بخاطر شرایط بد روحیم در عرض یک سال ۲۰ کیلو اضافه وزن پیدا کردم  به امیده روزی که بتونم پولمو پس بگیرم و اضافه وزن نداشته باشم 
2731

ربا نگیرید جنگ با خداست بعدش هزار بدبختی و گرفتاری سرتون میاد

من تاریخ آن شبی را که از عمق وجود گریستم دقیق به خاطر سپرده ام نه برای آن شب بلکه برای آن صبح برای آدم دیگری که روز بعد به آن تبدیل شده بودم...

اگ خاهرت پولداره و صبر میکنه , پول رو بده ب املاکی , سر فرصت پول خاهرت رو پس بده . اگ خونه رو از دست بدین کجا زندگی میکنید؟اگرم پدرشوهرت خونه ای چیزی داره یا کمکتون میکنه ک پول خواهرت رو پس بده

اگه با داشته هایت احساس خوشبختی نکنی ، با نداشته هایت بدبخت میشوی
2738
باورت میشه  دو بار خوندم و نفهمیدم چیی گفتی‌.    

من آنقدر استرس دارم نمی‌دونم دارم چی میگم

خلاصش میشه اینکه ما روی خونمون از یه املاکی ۲۲۰ تومن پول گرفتیم گفت یک ماهه ۲۴۰ باید بمن پس بدید و گرنه کلا ۲۷۰ خودتونو برمیدارم در صورتی که خودمون ۳ ماهه پیش ۳۱۵ خریدیم 

حالا الان قرار شده ۲۰۰ تومن پول به دسته شوهرم بیاد ما دو جا بدهکار هستیم یکی واسه این خونه ای که گفتم امروز پلیس اومده و گفته جز شما همه خلافکارن حتی گفت خونه بغلیتون خونه تیمیه بدیم به املاک این پولو یا بدیم برای بدهی که به نمایشگاه داریم 

نکنییی حرامه حراااام

یک هفته‌ای هست که پولو گرفتیم و قرض خواهرمو دادیم

ادم به خواهرش بدهکار بمونه بهتر نیس تا نزول کنه؟

طاقت نمیاورد

اگ خاهرت پولداره و صبر میکنه , پول رو بده ب املاکی , سر فرصت پول خاهرت رو پس بده . اگ خونه رو از دست ...

پوله خواهرمو دادیم الان نمی‌دونم خونه رو چیکار کنم

ربا نگیرید جنگ با خداست بعدش هزار بدبختی و گرفتاری سرتون میاد

دیگه گرفتیم

2706