2752
2734

سلام شوهرم  یه مدت بیکار بود الان در یه مغازه کار میکنه بار خالی میکنه نمیدونم تا حدودی خرج بچه و خودش رو میده حقوقش کمه.انروز دیدم سر خیابون وایساده نمیدونم جرا گفت مسیرم رو عوض کردم.خیلی بداخلاق و پررو شده .معتاده.پول براش میزنم .بیشتر خرجی خونه با منه.دروغ میگه بهم .عید ۹۹ که ولمون کرد ۴ ۵ روز رفت نمیدونم کجا .میگه تو خیابون بود .راحت کل کرد.بچم ۴ ماهش بود.الانم میگه دنبالم راه بیوفته یا بیای در مغازه ول میکنم میرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فک کنم من اگ جای تو بودم جدا میشدم😔

خسنه م کرده .مخصوصا گفت اون روم بالا بیاد ول میکنم میرم.خیلی پررو شده نمیدونم معتاده، در مغازه کار میکنه چیکار میکنه آنقدر میترسه

خسنه م کرده .مخصوصا گفت اون روم بالا بیاد ول میکنم میرم.خیلی پررو شده نمیدونم معتاده، در مغازه کار م ...

خب عزیزم اون باید بترسه که نکنه تو ول کنی بری گخیلی بش رو دادی کسی هست ازش حساب ببره

با اون درمیون بزار

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
خب عزیزم اون باید بترسه که نکنه تو ول کنی بری گخیلی بش رو دادی کسی هست ازش حساب ببره با اون درمیون ...

پدر مادرش فوت شون یبار به برادر شوهرم گفتم اونا هم شل هستن 

۴۳ سالشه .فکر نکنم .خیلی اخلاقش بد شده 

من دلم نمی‌خواد جدای پیدا کنم زن و شوهر ولی اگه دیدی واقعا نمیتونی و رو زندگی بچت داره اثر میزاره برو برا طلاق یا میترسم و ترک می‌کنه آدم میشه یا هم چون معتاد هست حضانت بچه میرسه به خودت 

ان شاالله هرچه خیر و خوبیت داخلش هست رخ بده💚

از یه جا به بعد همه آدم ها ،همه بدی ها، کوتاهی ها همه رو بخشیدم به خود خدا😉   کاش خودمون مادر شوهر خوبی بشیم🤕😂 
پدر مادرش فوت شون یبار به برادر شوهرم گفتم اونا هم شل هستن 

خب پس بش بگو اگه زندگیش مهم دس از ای کاراش برداره وگرنه دیگه موندن تو این رابطه اشتباهه داری سختی میکشی

تهش خودت سرکار درامد خودت مال خودته بچت اون راحت میشه

من دلم نمی‌خواد جدای پیدا کنم زن و شوهر ولی اگه دیدی واقعا نمیتونی و رو زندگی بچت داره اثر میزاره بر ...

اون خودش ول میکنه میره نیازی به طلاق نیست خواهر .آنقدر آدم بی معرفت .عید ۹۹ نبود خونه ۵ روز آبروم رفت خون گریه میکردم ول کرد با بچه کوچیک

خب پس بش بگو اگه زندگیش مهم دس از ای کاراش برداره وگرنه دیگه موندن تو این رابطه اشتباهه داری سختی می ...

سرکار میرم پول به حسابش میزنم .خیلی پررو شده‌.بنظر شما خیانت میکنه ؟اعتیاد داره ۶ ماهه رابطه نداریم

سرکار میرم پول به حسابش میزنم .خیلی پررو شده‌.بنظر شما خیانت میکنه ؟اعتیاد داره ۶ ماهه رابطه نداریم

خیانت تا حالا چیزی هم ازش دیدی؟مشکوک بشی

خوب اشتباه میکنیییییی پول تو مالللل توووو، مال بچتههه نباید خرج مواد اون شه که

زندگیتو دوس داری قبول اما باید برای اونم مهم باشه

چرا بهش پول میدی؟ بگو ندارم نده بهش هرچی بدی میره خرج موادش میکنه 

مواد غریزه جنسی شون رو از کار میاندازه فکر نکنم خیانت کنه فقط مواد باعث شده ناتوانی جنسی پیدا کنه

اگرم خیانت میکرد تابحال از تو گوشیش یه چی میدیدی