2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ایشالاخوشبخت شی 🌹

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

همین که هر روز زنده ایم و نفس می کشیم معجزه خداست.

ولی چند بار در طول زندگیم از خطر مرگ حتمی نجات پیدا کردم .واین خودش بزرگترین معجزات خدا تو زندگیم بود

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!
2740

معجزه این نیست ک هرروز خدا یه چیزه دست نیافتنی بهت بده 

معجزه همین چیزاییه ک ما داریم با چشمایه خودمون میبینیم همین دنیا همی ادما حیووناو.. میبینی چقد پیچیده هستن؟

‏کاش زندگی از آخر به اول بود. پیر به دنیا می‌آمدیم. در رخداد یک عشق، جوان میشدیم. سپس کودکی معصوم میشدیم، و در نیمه شبی تاریک، با نوازش‌های مادر، آرام میمردیم …🌱🐾

من شنیدم هرکس بچه دار نمیشه نذر کنه اگه بچش پسر بود بذاره علی و اگه دختر بود بذاره فاطمه خدا بهش زودتر بچه میده یکی از آشناها مون نذر کرد بچش پسر شد گذاشت علی باور کن معجزه شد بعده ۲۰ سال بچه دار شد

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤

کافیه ب خدا اعتماد کنی و توکل خودش هواتو داره 

سوره ی مبارکه محمد دوای هر دردیه 

عزیزایی ک حاجت دارین حتما امضامو بخونین حاجت روا میشین خواهرا سوره مبارکه محمد معجزه می‌کنه       سوره محمد بخون عالیه معجزشو میبینی تو زندگیت دوای هر دردیه تونستی همه روز بخون اگه وقت نداری شنبه ها که متعلق به آقا رسول الله ص هست بخون یا روزی یه صفحه یا آیه هرچی در توانته بخون کلا ۳۸ تا آیه داره ولی معجزشو میبینی ب خدا توکل و اعتماد کن و بخون امتحان نکن گله من 🖤