2737
2734

دیروز گفتید نترسم شجاع باشم عصر بع شوهرم گفتم سرکار رفتنی مارم ببر خونه مامانم  ولی به  مادر شوهرم نگفتم    الان میترسم فردا که رفتم دعوام کنه

مگ بچه دوساله ای دعوام کنه چیه اصن جمله بدیه بیخود کرده به اون چه مادرته والا مادرشوهر من بگ کجا میری چنان چپ چپ نگاش میکنه غلط کنه دفه بعد بپرسه قوی باش بابا

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

قوی باش

ب اون ربطی‌نداره

اصلن جا نزن

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    
2738

دمت گرم

آفرین

مادرشوهرت غلط کرده

دعوات کرد جواب بده

بهت اطمینان میدم دفعه اول جواب دادن سخته

دفعه های بعدی کم کم شجاع تر میشیو از خودت هم راضی تر

شب مبمونی خونه مامانت؟؟؟ 

امروز ظرفا ولباساشو نو شستی؟؟ 

در آیینه زنی می بینم....زیبا، سرسخت، مغرور و تنها،عجب قدرتی دارد چشمانش…..این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!

چرا دعوات کنه؟

این چه زندگیه واسه خودت ساختی دختر خوب؟؟؟

تاپیک قبلی تو خوندم کی میخوای بخودت بیای؟

بجای حمالی مادرشوهر یکم بخودت برس دل شوهرتو بخودت نزدیک کن ، سعی کن شوهرتو تو مشت بگیری با زنانگی کردن ظرافت چون بنظرم اومد شوهرت اینارو ازت میخواد نه شستن لباس مادرشوهر وپدر شوهر....

یه فکری بحال خودت بکن خلاصه

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2706