2733
2739
بادی شاپ بی صاحاب مونده گرونه زورم میاد اینقد پول بدم ب تونر☹ولی تعریفشو زیاد شنیدم

بنظرت ارزشش داره بجای نوتروژینا ۲۰۰ تومن برم بادیشاپ ۶۰۰ تومنی بخرم؟ واقعا تاثیرش مثه قیمتش سه برابره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرت ارزشش داره بجای نوتروژینا ۲۰۰ تومن برم بادیشاپ ۶۰۰ تومنی بخرم؟ واقعا تاثیرش مثه قیمتش سه برابر ...

نمیدونم واقعا!چون خودم تا حالا استفاده نکردم ولی اگه بخوام بخرم همون نوتروژینا میخرم بادی شاپ برام گرونه تو اگه قیمت برات مهم نیس بادی شاپ بخر

2731
نمیدونم واقعا!چون خودم تا حالا استفاده نکردم ولی اگه بخوام بخرم همون نوتروژینا میخرم بادی شاپ برام گ ...

قیمتش که مهم هست 😅 ولی اگر واقعا تاثیرش انقدر زیادتر و محسوسه که خب میخرم ولی اگر زیاد محسوس نیست نه خب ارزونتر میخرم

2738

سلام گلم شما میدونید محصولات لدورا کاملا گیاهی هستن و تونر هاش ویتامینه هم هستن. 

09916330414 این شماره واتساپ من. 

قبل از این که این همههههه هزینه سنگین کنی حتما یه سر بیا واتساپم پشیمون نمیشی گلم....