2737
2734
عنوان

کنکوریا تو دوران جمع بندی هسیم🥺❤

| مشاهده متن کامل بحث + 154 بازدید | 25 پست
میشه بهم روحیه بدی درس بخونم حالم خیلی بده بخدا

ببین عزیزم من شاگرد اول مدرسه بدون از همون ابتدایی تا دبیرستان حرف اولو میزدم کسی نبودم ک همش بخونم بخونم خر خونی کنم چون مطلب رو همون ی بار می‌فهمیدم چیشد سال کنکورم؟؟؟گفتم چون نهایی برام حرف اول رو میزنع فقط نهایی میخونم و حتی کتاب کنکورم همو ماه ها آخر خریدم برا سال بعد بعدش من اتفاقی افتاد ک ۶تا دندونام باهم عصب کشی کردم و امتحانای نهایمم خراب کردم با ۴تا غیبت پس شد سال بعد ک کنکور داشتم ولی بقیع فکر میکردن من سال پیش خوندم و قبول نشدم خب متأسفانع خیلی بچگی کردم و خودمو دست بالا گرفتم و درگیر عشق و عاشقی و خواستگار و چهره و این چیزا شدم و بیماری بابام ماه آخر کنکور ک دیگه اینم میتونیم حدس بزنیم خراب کردم و امسال ک درواقع برا بار دوم میخوام بخونم واسه کنکور ولی سال سومم ک حقمه چون خودم اشتباه کردم وگرنه سال اول بهترین رتبه و بهترین دانشگاه بودم الان ک خر فهم شدم یه ماهه شروع کردم خوندن ساعت ۶صبح پا میشم میخونم تا شب بدون ایقد تحقیر شدم سر کنکورم ک دیگه خودمو باور ندارم اگه باور کنم کولاک میکنم چون می‌دونم هوش و توانایی از بین نمیره تو هر سالی هستی تو هر شرایطی فقط بخون نگو تنها پزشکی چون رشته ها فوق العاده دیگه ایم هست تلاش کن دوستم نزار به روز می من مسخره بشی و با زجر پا شی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون بخاطر انگیزت گلم 😍

😘😘😘

امیدوارم بهترینها در انتظارت باشه😘💖😻

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2731
نیست عزیز دل؟😁❤ ازمون ۵ اذر جمع بندی اولیه پایه بود ازمون ۱۹ اذر هم جمع بندی اولیه دوازدهمه🌹🌹🌹 ...

تو دوره ما که ی جمع بندی تو بهمن بود

یه جمع بندی اردیبهشت

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ببین عزیزم من شاگرد اول مدرسه بدون از همون ابتدایی تا دبیرستان حرف اولو میزدم کسی نبودم ک همش بخونم ...

اخ اخ اخ..باور داشتن ب توانایی ها معجزه میکنع.‌‌..انقد دانش اموز داشتم ک میتونم در این مورد برات ۱۰۰۰ تا مثال بزنم...

اما مهم ترینشون دانش اموزم نازنین بود...

یه دختر فوق العاده شر و شیطون از سال دهم باهم بودیم..تراز قلمچیش از ۶۸۰۰ پایین تر نمیومد..سال یازدهم یهو عقد کرد...

گفتم نازنین کنکورتو بده حداقل گفت نه خانوم دیگ شوهرم نمیخاد برم دانشگاه منم منصرف شدم از هدفم..خیلی غصه کردم براش

سال بعدش ساعت ۱۲ شب یکی با گریه بهم زنگ زد گفت خانوم امروز کارای طلاقمو تموم کردم

دارم نابود میشم..گفتم نکن نازنین قوی بمون گفت من دیگ نمیتونم نه درس میخام نه دانشگاه هیچی نمیخام دلم میخاد بمیرم ماه بعدش پدرش و مادربزرگش تو تصادف از دنیا ررفتن

هیچ وقت چهرشو سر مراسم خاکسپاری یادم نمیره

گفتم برای رهایی ازین دوران درس بخون بخدا پزشک میشی درست میشه نازنین

اولین بار ک شروع کرد بعد اون همه اتفاق گفت نمیفهمم من خنگم و فلان فلان

بعد چند وقت تبدیل شد ب همون نازنین قبلی

کنکور ۹۹ درصد هاش فوق العادع شد..‌حالا هم پزشکی مشهد قبول شدع رفته...

نمیدونی باور داشتن ب توانایی ها..قوی بودن چ معجزه ای میکنه..دخترا خودتونو دست کم نگیرید از نو شروع کنین بخدا ک همه چیز ب دستای شما درست میشه 

نگران هیچ چیز نباشین...خدا پشتتونه ولی تا میتونین بخونینو ناامیدیو بذارین کنار😘😘😘😘😘

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
تو دوره ما که ی جمع بندی تو بهمن بود یه جمع بندی اردیبهشت

تو دوران جدید بر اساس برنامه قلمچی  فرق کرده همه چی نسبت ب نظام قدیم💖

تو دوره ما که ی جمع بندی تو بهمن بود یه جمع بندی اردیبهشت

جدیدا همه برنامشونو بر اساس قلمچی میچینن:/

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2738
جدیدا همه برنامشونو بر اساس قلمچی میچینن:/

خب منم قلم چی رو میگم.

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
تو دوران جدید بر اساس برنامه قلمچی  فرق کرده همه چی نسبت ب نظام قدیم💖

ک اینطور

خب منم قلم چی رو میگم.

عه نه برنامه قلمچی از اذر جمع بندی داره البته من هیچوقت اهمیتی ندادم😂💔

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤