2737
2739
عنوان

بچه ها بیاید نظر بدید بخرمش؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 60 پست
نه بابا اسم خوبی داره این پلاک گرد ها هستش! همش 10 تا 20 تومن میشه

جدی اسمشو نمیدونی گلم چون نمیدونم کدومو میگی یا ی عکسی ازش نداری

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین پولو بده لباس بخر

خب همیشه لباس میخریدم لباسم لازم نداره میخواستم خاص باشه ..میگم گلم من بخوام عکسشو بزنم رو ماگ بنظرت چقد در میاد و کجا باید اینکارو بکنم

2731
جدی اسمشو نمیدونی گلم چون نمیدونم کدومو میگی یا ی عکسی ازش نداری

کادوی جالبی هست 

اما بهتره لباسی ،کمر بندی چیزی بگیری 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
۴۰۰واسه این؟نه بابا .نخر.۴۰۰ رو بده پلیور بخر تنش کنه تو این سرما😂

عزیزم خب نقرست گه گرونه ...لباس اینا داره بنظرت عکسشو بخوام بزنم رو ماگ چی خوبه کجا باید انجام بدم😔

2738
اینو نخر پاکلیدی هایی که مال سوییچ ماشین هس و مخصوص مارک ماشین های مدل دار ها هس مناسبتره

منظورت کدوماس گلم

کادوی جالبی هست  اما بهتره لباسی ،کمر بندی چیزی بگیری

اخه لباسو اینا داره همیییشه هم لباس دادم کادو😂

عزیزم خب نقرست گه گرونه ...لباس اینا داره بنظرت عکسشو بخوام بزنم رو ماگ چی خوبه کجا باید انجام بدم😔

عزیزم مردا متوجه نمیشن که نقرس.بخوان ذوق کنن.ماگ هزینش زیاد نیس.کمتر از صد.مغازه هایی هستن که کلا چاپ انجام میدن رو ماگ کیف ماسک... .باید ببینی شهرتون کجا اینکارارو میکنن

2706