2737
2739
عنوان

۱۵ آذر

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا تولد منه🙈

عه مبارکه...تولد منم فرداس🙂وارد۲۳ سالگی میشم😥

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
2728
منم ۲۰آذررر😂😁

سلام

ممنون که تبریک گفتی و تاپیک زدی❤🌹

ممنون از دعات عزیزم

تولد خودتم‌پیشاپیش مبارکه به تک تک آرزوهات برسی❤

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
سلام ممنون که تبریک گفتی و تاپیک زدی❤🌹 ممنون از دعات عزیزم تولد خودتم‌پیشاپیش مبارکه به تکتک آرز ...

فداتشم❤💖ممنونم .... رفیقمی حتی اگ تو نخوای باز رفیقمی....‌‌‌

درد آدمارو عوض میکنه••͜♡!!
2738
فداتشم❤💖ممنونم .... رفیقمی حتی اگ تو نخوای باز رفیقمی....‌‌‌

ممنونم عزیزم😘

راستی خوش تیپت نمیدونستم خوش قلبه‌رفتم تاپیکش بهش بگو برداشت بد نکنه

ممنون بازم❤🌹💋😊

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
تولد توام مبارک عزیزم😍😍🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎁🎂من23 رو تموم میکنم

به خوشی و سلامتی عزیزم❤🌺🙂

چطوری دست میذارید روی نقطه ضعف‌های هم؟ من وقتی نقطه ضعف یکیو میدونم همش استرس دارم نکنه تو حرفام ناخوداگاه چیزی بگم اون فک کنه عمدی بوده ناراحت شه...
ن فک نکنم اون باشه

عه؟

تاپیکی که برانو زدی لایک کرده گفتم حتما اونه یادم اومد یه بار تاپیکش رفتم

ارع دیدم ولی اون نی

آها باشه خیالم راحت شد

مرسی😊❤🌹💋

2706