2733
2734
عنوان

بی بی چک با هاله کمرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2871 بازدید | 73 پست
الهیییی خدا حفظش کنه😍پس الان برم آز خون معلوم میشه؟؟؟

اره انشالله 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برامن ویوربود میگن ویورهمینجوریه عکساش توتاپیکام هست دوست داشتی ببین البته یکی اخری مدیکوربود 

مبارکت باشه مامانی شدی😍برا شما رو دیدم روز ۲۷ پری خیلی پررنگ بوده عالیه

2738
مبارکت باشه مامانی شدی😍برا شما رو دیدم روز ۲۷ پری خیلی پررنگ بوده عالیه

مرسی عزیزم انشالله بیایی همینجاخبربارداریتوبدی هممون بهت تبریک بگیم 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
منم سر پسرم خط دوم کمرنگ بود انداختم سطل اشغال بعد از یک ساعت رفتم نگاه کردم دیدم دو تا خط پر رنگ ال ...

عزیزم ناراحت نباش شکر کن الان خیلیا مثل من آرزومونه ک اون دوتا خط رو ببینیم و حسرتشو داریم.ان شالله خدا دوتابچهاتو برات نگهداره😍

دقیقااون لکه لانه گزینی حالا برعکس من نشستم اینقدر گریه کردم با اینکه اولین اقدامم بود ولی تاعصرش هر ...

خداروشکر مبارکت باشه عزیزدلم🥰اولین اقدام ک خوبه من تا یکسال و نیم اینجوری بود حسم هربار گریه زاری ولی الان دیگه خنثی شدم چون دور از جون همتون بابامو تازه از دست دادم و از همون موقع دیگه اون ادم پر از ذوق و امید و ارزویی ک قبلا بودم نیستم.همیشه باخودم فکرمیکردم وقتی بخوام باردار شم رو ابرا پرواز میکنم ولی الان بنظرم پوچ و بی خوده.هی زور میزنم خوشحال باشم ولی تو دلم میگم ک چی؟مسخره بازیه😶

عزیزم ناراحت نباش شکر کن الان خیلیا مثل من آرزومونه ک اون دوتا خط رو ببینیم و حسرتشو داریم.ان شالله ...

الان بزرگ شدن بابا  بچه سومم سه سالشه منتها توی شرایط مساعدی نبودیم یه مقدار سخت بود سنم کم بود اذیت شدم ولی بچه ی پشت هم خوبه با هم بزرگ میشن رفیق میشن خودت هم لذت می بری اگر ز فکر و عقل الان رو داشتم هیچ وقت غصه نمی خوردم حالا که گذشت ایشالله عاقبت به خیر باشیم  

2706