2737
2739
عنوان

بی بی چک با هاله کمرنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2871 بازدید | 73 پست
دیروز صبح اینجوری بود. حالا نمیدونم خط داره یا توهمه

هاله داره میبینم ولی باید حتما صورتی باشه من بارداری دومم اولین بیبی که زدم قبل موعد بود بعد نیم ساعت دیدم هاله صورتی افتاده مثبت بود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
هاله داره میبینم ولی باید حتما صورتی باشه من بارداری دومم اولین بیبی که زدم قبل موعد بود بعد نیم ساع ...

خودم میگم شاید خط تبخیر باشه. اولش خودم دیدم هاله رو ولی به زور و بلا😁

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم میگم شاید خط تبخیر باشه. اولش خودم دیدم هاله رو ولی به زور و بلا😁

فردا صبح با اولین ادرارت دوباره بزن زودتر خط تی میفته پر رنگتر هم میشه انشاالله

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فردا صبح با اولین ادرارت دوباره بزن زودتر خط تی میفته پر رنگتر هم میشه انشاالله

گفتم تا پنجشنبه صبر کنم

اخه پریودای من منظم نیست. و طبق شرایط بدنیم متوجه شدم تخمک گذاریم روز ۱۵ ۱۶ بوده.

الان روز ۳۰ سیکلم هستم.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2731
گفتم تا پنجشنبه صبر کنم اخه پریودای من منظم نیست. و طبق شرایط بدنیم متوجه شدم تخمک گذاریم روز ۱۵ ۱۶ ...

اگه عجول نیستی خوبه صبر کن تا آخر هفته ولی اگه عجله داری فردا بزن انشاالله که مثبته 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه عجول نیستی خوبه صبر کن تا آخر هفته ولی اگه عجله داری فردا بزن انشاالله که مثبته 

ترجیح میدم صبر کنم. هر اتفاقی که باشه خواست خداست و حتما خیره

ممنونم از شما

2740
اتفاقا الان دارم میرم ازمایشگاه توراهم

انشاالله باردارین    مثبت بود بیاین بگین خوشحال میشیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه نشد😐سر ۵ دقیقه افتاد ولی همون موند دیگه

فردا صبح دوباره امتحان کن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍