2733
2734

سلام دوستان من 21سالمه و شوهرم30سالشه، من شاغلم و از طرفی دانشجو... تازه سه ماهه عقد کردم، ‌شوهرم گوشیشو تو دسشویی حموم هرجا ک میره اشپزخونه تو خواب بغلش میزاره جدیدا هم همش سرش تو گوشیه میره یجا دیگ دور از من میشینه باهاش هی ور میره... هیچی باهام حرف نمیزنه هیچی تعریف نمیکنه... جدیدا دعوامون شد سراینکه من اتفاقی گوشیشو برداشتم تا تو ی کانال تلگرام یکی از اساتید با اکانتش جوین شم چون من سرکارم وقت نمیکنم خبرارو داشته باشم برداشتم تا صداش کنم اجازه بگیرم داشتم رمزشو میزدم ک دیدم عوض کرده خیلی ناراحت ومتعجب شدم ازش پرسیدم بهم گفت عوض کردم چون دوست دارم، نمیخوام گوشیمو بگردی، اره هرشب گوشیمو برمیداری چک میکنی!!!!!! درواقع منه بدبخت دست نمیزنم... دلم شکست توهین کرد... همش سرش تو گوشیه داره پیام میده چیزیم بگم منطقی هم بخوام حرف بزنم ک حریم خصوصی بینمون نباید وجود داشته باشه، عصبانی میشه و حرف خودشو میزنه.....خیلی لجبازه، راه حل بدین چیکار کنم توروخدا اصلا دلم یجوریه! بخدا خسته شدم چطور این مشکل لعنتی رو حل کنم؟ منو بزارین جای خواهرتون راهنماییم کنین... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم همسرت داره یک کارای زیر زیرکی میکنه و میخواد گندش درنیاد. همسر اول من دائم درحال خیانت بود و شماره خانمهارو تو گوشیش بنام آقایون ذخیره میکرد من از محتوای پیامهاش متوجه میشدم که کدومشون خانم هستند . متاسفانه این جور آقایون طعم خیانت بهشون مزه میکنه و حتی اگر زمانی دستشون برای همسر یااطرافیونشون رو شه بازم برخلاف قولشون به خیانت ادامه میدن . از کسی بخواه که چند روز تعقیب کنه همسرت رو ِِ ببین چکار میکنه.

Ich berge mich in deiner Hand
هیشکیو ندارم،تک فرزندم 😔

عزیزم خدا رو داری . بعدم میتونی با مادرت مطرح کنی ببینی چه کاری میتونید انجام بدید ولی این رو مدنظر داشته باش که هیچوقت احساس یک خانم اشتباه نیست به دلت رجوع کن و ببین دلت چی میگه. متاسفانه خیانت تالی فاسدهایی داره که طرف مقابل شخص خائن رو هم ناخودآگاه درگیر میکنه . خیلی خوبه که همین اوایل زندگی متوجه بشی و یک تصمیم درست برای زندگیت بگیر.

Ich berge mich in deiner Hand
2738