2737
2734
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237210 بازدید | 1228 پست

توی خونه چقدر آرایش میکنی؟ 

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

اسی بگو اهل کجایی😑😑

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من ربطی نداره ،خیلی از خانومایی که تاپیک خیانت میزنن هم مثلا میگن اضافه وزن داریم ، واقعا فکر ...

عقل مرد به چشمشه . بااین قد اگه چاق بشه خیلی عالی میشه بعدش با سیاست حال اون شوهر عوضیشو میگیره

2728
هی خواهر اینج روستاس کسی جدا بشه  مردم به چشم بدی نگاهت میکنن

گور پدر مردم

هر چی می کشیم از دست این مردم دهن گشاده

جونتو زیر زجر و تحقیر و بدبختی بذاری به خاطر حرف مردم؟؟؟؟؟

مردم از هیچی ام حرف در میارن

2740
منم الان سر شکایی که داشتم به شوهرم گفتم دست بزار رو قران که بهم خیانت نکردی تا حالا و نمیکنی دست نز ...

قوی باش و خودتو ضعیف بهش نشون نده، ازش بخواه اثبات کنه بی گناهه اگه خدای نکرده ثابت شد گناهکاره وانمود کن بخشیدی به شرطی که خونه ماشین هرچیزی دارید به اسمت بزنه، وقتی زد به اسمت با یک اردنگی پرت کن بیرون، حالا انشالله که شکت اشتباه باشه

عزیزم عزت نفست کجارفته 

مگ عهد دقیانوسِ ک شما شدی کلفت خونه پدرشوهرت

تاخودت برا خودت ارزش قائل نشی همین اشو همین کاسست حتی شده بظاهرت تغییر اساسی بده،نگاه شوهرتو رو خودت بنداز مردِ دیگ عقلش ب چشمشِ

بخودت بیا جانم این چ وضعشه...

راجع ب شوهرتو خانوادشم هیچ نظری ندارم انقد حال بهم زنن اللخصوص شوهرت

خدایا توبه فشارم افتاد...

تو دنیایے کہ هرچے بخوایم میتونیم باشیم،مهربون باشیم و آرامش ب همدیگِ هدیه بدیم...     
بگوبی زحمت ماهم استفاده کنیم😇

یک گروه تو واتساپ هستم عالیه. اصلا معجزه می کنه. خیلیا خیلیا زندگیشون دگرگون شد. خانومه مشاوره هم میده با قیمت خیلی خیلی مناسب. تو زندگی خود منم تاثیر داشت از دم طلاق برم گردوند شوهرم الان عاشقمه واقعا

خواستی بگولینکشو بدم

عقل مرد به چشمشه . بااین قد اگه چاق بشه خیلی عالی میشه بعدش با سیاست حال اون شوهر عوضیشو میگیره

عزیزم کسی ک بخواد عیب کسی رو ببینه فقط عیب میبسنه چاق بشه باز ی عیب دیگ در میاره از این بنده خدا

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد