2733
2739
عنوان

۴ساله شوهرم بهم میگه مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 237210 بازدید | 1228 پست

اون وقت ایه نازل شده بود با این شرایط ازدواج کنی و بچه دارهم بشی ازش؟

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اون وقت ایه نازل شده بود با این شرایط ازدواج کنی و بچه دارهم بشی ازش؟

۱۴ سالگی ازدواج کرده😑😑😑😑امااااان از این خانواده ها

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
خیر الان به روز حساب میشه تقریبا ۳۰۰ملیون میشه برو دادگاه شکایت کن بگو خونه جدا می‌خوام 

شما چه جور حساب کردی 

من از وکیل پرسیدم مهریه دو میلیون نقد داره سال ۷۷گفتن زیر ده میلیون شده الان شما چه جور سی تومنو کردی سیصد میلیون

آخه مجبورم اذیتم میکنه کار نکنم

یک گروه تو واتساپ هستم عالیه. اصلا معجزه می کنه. خیلیا خیلیا زندگیشون دگرگون شد. خانومه مشاوره هم میده با قیمت خیلی خیلی مناسب. تو زندگی خود منم تاثیر داشت از دم طلاق برم گردوند شوهرم الان عاشقمه واقعا

خواستی بگولینکشو بدم

2738

تو فقطططط نوزده سالته....خییلی راه داری هنوز ..خودتو پیر نکن...اگه راهی هست و میشه درستش کن وگرنه به خودت شخصیت و احترام بزار اجازه نده تحقیر کنن...قدت عالیه..فقط'وزنت ..اونم معلومه تو این شرایط سخت و وحشتناک و جنگ اعصاب همین میشه

چجوری

قدرتو نمیدونه، اندامت کشیدس، اگر کوتاه بودی یجور سرکوفت میزد، سنی نداری ک 🤕

خانوادت پشتت نیستن؟ 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

دست ب سیاه و سفید نزن ، بگو خونه مستقل میخوام . مگ تورو اسیری آوردن.  حیونا

دوستای گلم بهتون  دعای استغفار ۷۰ بند حضرت علی رو توصیه میکنم بی نهایت بهتون آرامش  میده و صلاح باشه حاجت روا میشید بی شک . من بهش اعتقاد کامل و قلبی دارم . اگه خوندی حاجت گرفتی برا منم دعا کن خونه دارشم گلم. و در آخر لطفا برای سلامتی امام زمان و همه پدر و مادر ها ی صلوات هم مهمونم کن .ممنونم الله نگهدارت باشه