2737
2739
عنوان

خیانت دارم میمرم+اسکرین

618 بازدید | 39 پست

خیلیی حالم بد اصلا باورم نمیشه کسی نبود باهاش دردل کنم اومدم اینجا حرف بزنم 

من بایه پسری حدود ۶ ماه دوست بودم اولین بارم بود که اینقد یکیو دوست داشتم و باهاش دوست شدم هربار تورابطمون دعوامیشدولی بازکوتاه میومدم وبرمیگشتم این آخری بهش گفتم خسته شدم ازبس من برگشتم توتلاشی نکردی وخداحافظی کردیم دوستم گفت من باهاش حرف میزنم وبرمیگردونمتون اون شب یه گروه سه تایی زد دوستم

خب

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بعدش گفتم باید ثابت کنی دوستم داری من دیگ ایندفعه خودما کوچیک نمیکنم گف اگ دوستت نداشتم برنمیگشتم گفتم دلیل نمیشه تو کلا دست رد به سینه ی کسی نمیزنی بدم میاد میگی الکی دوستم داری گف آره الکی میگم بهت نشون میدم دوست داشتن الکی چیه ورفتش تااینکه امروز دوستم

هر کاری که داری انجام میدی و اگه طرف مقابلت اونجا بود انجام نمی‌دادی یعنی خیانت نظر منه البته با اح ...

نظر منم خلاف این نیست. فقط میگم مختص زن و شوهره . نه رل و اینا 

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒

گفت یه چیزی بهت بگم گفتم چی گفت بهش فکر نکن گفتم چراچیزی گفته گفت که من ازاولم مریم دوست نداشتم ریتا من تورا دوست داشتم الکی ب مریم گفتم تابه تون دیک بشم کلی حرفای دیگ بخدا وسط اتاق افتاده بودم وگریه میکردم حالم خیلی بدشد سخته باورش برام الان نمیدونم برم ب اون عوضی بد وبیراه بگم بگم نمیبخشمت یاسکوت کنم دارم خفه میشم