2737
2739
عنوان

چقد خجالت اوره تاپیکای حس ششمی

89 بازدید | 13 پست

فک میکنین استغفرالله طرف خداست ؟یا از اینده اومده؟یکی میگه بچم چیه یکی میگه کی باردار میشم یکی میگه امتحان قبول میشم یا نه 😯🤥

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میگن برا سرگرمیه 

ولی سوالایی میپرسن که برا سرگرمی نیست 😑 ترویج خرافات و ساده لوحیه واقعا 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

+++

حق پرومکس

من توی نوشته هام از ایموجی استفاده نمیکنم..!اگه بهم قلب یا گل یا بوس یا هرچیز دیگه ای میدین و من متقابلا چنین ایموجی ای نمیدم ناراحت نشید...      خدایا شکرت بابت همه چیز...چمدون به دست..صبح زود..یه هودی لش..سردی هوا..فرودگاه..و رفتن..اینا تنها چیزاییه که واقعا نیاز دارم...              (من میگم کارما تو بخون کارِ ما!!!!)
2738
جالب اینجاست همشونم اشتباه جواب میدن 

جالب اینجاست وقتی اشتباه جواب میدن کم هم نمیارن 😂 میگن الان حسم کمه مثلا یه ساعت دیگه زیاد میشه

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

من گزارش میزنم واسه تاپیکای حس ششمی

شما هم بزنید

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
بیشتر مواقع میره تو پربازدیدا😒😒😒

استقبال ازشون زیاده همینطور که تو دنیای واقعی استقبال از دعا وفالگیرو اینچیزام زیاده

فان هست که!  آخرشم که نتونست بگه میگه تو دروغ میگی،  من فان نگاه میکنم بهشون.

اتفاقا نشون میده چقد خرافاتی هستیم