2737
2739
عنوان

شب عیدی شوشو قهره!!!!

1311 بازدید | 21 پست
بچه ها خاله من از شهرستان اومده بود مهمون خوننه مامانم اینا دیروز مبرفت من تو سه روزی که اونجا بود وقت نکردم برم حالا دیروز از صب مامانم 10 بار زنگ زد که بیا زشته و ... اما از اونجایی که برف سنگینی باریده بود و ماشین ما سر کوچه مونده بود شوشو مخالفت کرد .هر چی تاکسی تلفنی زنگ زدم ماشین نبود راهم دور ه اخه.
حالا چون من رفتم اونجا شوشو عصبانی شد که اگه تو این هوا بلایی سرت بیاد من یقه مامان و خاله رو میکیرم ومن 1 رفتم 7 برگشتم حالا قهر کرده غذاهم نمیخوره/
چی کار کنم؟حرفم نمیزنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم سلام.بهتره به ر نحوی باهاش اشتی کنی تا بهترین روز زندگی و شب عیدتون خراب نشه.....ولی به نظر من شوهرت حرف منطقی نزده......مگه هر وقت برف بیاد همه باید تو خونه بمونن؟؟؟؟؟مگه چی شده؟؟گرگ که نمیخواست بخوردت!!!!!!!!!!!!!!!بابا کمی محکم باش دخترررررررر
یوسف از جرم زلیخا مدتی زندان برفت/مهدی «عج» از اعمال ما حبس ابد گردیده است
مسیتااااااااا ههههههه باحال گفتی غذا نخوره
اخه بدبختی اینه مردا اشتی میکنند زود میگن غذا چی داریم هههههههه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ناراحت نباش اشتی میکنه حالا خیلی مونده به عید هههههههه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ولی من توی این جور مواقع فقط و فقط حرف شوهرم رو گوش میکنم
یعنی شده من نشستم یه یه ساعتی گریه کردم اما اجازه نداده یه جاهایی رو برم
نه اینکه قد باشه و لجبازی ...نه
همیشه میگه تو اگه یه اتفاقی واست بی افته من از ریشه فلج میشم
من هم همیشه سعی میکنم به حرفاش گوش بدم چون نتیجه خیلی از این حرفاش رو دیدم
عزیزم ناز کرده تو هم نازکش خوبی هستی خوب میشه برو به نازکش نیاز داره براش چایی بریز و بشین کنارش و نوازشش کن خوب میشه

میگن ناز کش داری ناز کن نداری پاتو دراز کن ههههههههه
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
ولش کن خودشو لوس کرده.امروز هم اینجا برف سنگین می یومد ولی من رفتم بیرون و همه کارامو کردم مگه میشه هر وقت برف می یاد بشینیم تو خونه و بی خیال کارامون شیم؟همه مردم هم تو خیابون بودن و کاراشون رو میکردن به نظر من که غیر منطقی حرفش.حالا هم باهاش معمولی رفتار کن تا خودش حالش خوب شه
دارای یک همسر تمام عیار :))))
2706