2733
2739
عنوان

دربازکردم،گفتم:شما،گفت:من زن همسرتون هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 153044 بازدید | 546 پست

احساس میکنم می‌ریزی تو خودت 

مریض میشی بنظرم بهتره هرچی تو دلته خالی کنی منم همه چیو می‌ریختم تو خودم چشمم پر اشک بود و لبم می‌خندید چ مریضیهایی ک نگرفتمه😔

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احساس میکنم می‌ریزی تو خودت  مریض میشی بنظرم بهتره هرچی تو دلته خالی کنی منم همه چیو می‌ریختم ...

منم اونجوریم جلو اینه ک میرم چشام پر میشه 

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
2728
منم اونجوریم جلو اینه ک میرم چشام پر میشه 

آره جلو آینه خیلی حال آدم خراب میشه.

میدونی انگار با خودم ک چشم تو چشم میشم بدتر دلم میشکنه

یکی باشه مثل (((گوگل))) ک وقتی ميگي ..پ.. سریع بگه           پول ؟ پاریس؟پیتزا؟پدرشو دربیارم؟
آره جلو آینه خیلی حال آدم خراب میشه. میدونی انگار با خودم ک چشم تو چشم میشم بدتر دلم میشکنه

اره ادم از خودش متنفر میشه 

ک چرا انقدر ضعیفیم ..

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤

روزهاست که باخودم میگم من کجاواسه توکم گذاشتم که اون زنوکه نصف زیبایی منونداشتوبه من ترجیح دادی،زنی که حتی بلدنبوددرسوحسابی حرف بزنه،ومثل دله هالباس پوشیده بود،به شوهرم گفتم،ازتوناراحت نیستم،هرکسی حق انتخاب داره،به صیغه ات گفتی من مانع شماهستم،اگه تومیخوای باقی عمرباایشون سرکنی من مشکلی ندارم فردامیریم دادگاه طلاق توافقی میگیریم،هرکسی حق داره بالایق خودش زندگی کنه،اگه تواون زنولایق خودت میدونی باشه بفرماراه بازبروبااون زندگی کن

این نیزبگذرد
2740
دوشب شوهرم خونه نیامد،بعددوشب آقابایه سرویس طلا تشریف آوردن،گفت ببخش میدونم باهات بدکردم،هرچی بگی حق ...

توروخدا راست میگی؟ چجوری وقتی میفهمدی خیانت میکنه هیچی نمیگفتی رفتارت باهاش چجوری بود میشه درخواست بدم قبول کنی یکم منو نصیحت کنی 😔🥺

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

چیشد پس منتظریم بگو

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

گفت تومنوشرمندخودت کردی ببخش،فقط این یه کلمه رومیتونم بگم ببخش نادونی کردم،همه دنیام جمع بشه یه تاروموت نمیشه،تاآخرعمرغلامت میمونم،خونه سه طبقه مون روبه اسمم کرد،ویه باغ،الان سالهاست ازاوت موضوع میگذره،امادیگه به هیچ کس اعتمادنمیکنم شوهرم اعتمادموازم گرفت،خواهرشوهرم ازاون جریان به بعدهمیشه هوای منوداره،وهمیشه میگه من زنی به خونسردی توندیدم،خانماهیچ وقت بادادوبیدادسعی نکنین حرفتونوبه کرسی بنشونید،باخانمی و وقارومتانتتون اطرافیان روشرمنده کارهای اشتباهشون بکنید،سکوت وندیدگرفتن همسربدترین مجازات میتونه باشه،ممنون که وقتتون روبرام گذاشتین.

این نیزبگذرد
2706