2737
2734

مبارکه بسلامتی 

نمیدونم چرا دلم روشنه یه خانم نی نی سایت منتظر بچه بوده الان بارداره خیلی خوشحالم براش 

تیکر بارداری نیس تیکر روز عروسیمه ...🤍✨.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای فکر کردم تو عنوانت گفتی یه خانم از نی نی سایت حامله بشه😱🤣

ملکه یخیم❄بزودی سه قلوه های قشنگم به دنیا میان👶🏻👶🏼👶گر نگه دار من آنست که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🦋
2738
واییی الان میریزن سرت که حس ششمی😂😂

وااای خیلی بده

من یه بار تو همچین تاپیکی رفتم و یچیز گفتم درست از اب در اومد بعد همه ریختن سرم

تو پیوی تو تاپیک هی میگفتن این بر میگرده فلان اتفاق میوفته شوهرم و.....

از اونموقع تا حالا دیگه تاپیک حس ششمی میبینم جیغ میکشم و سایت میام بیرون😱😑

ملکه یخیم❄بزودی سه قلوه های قشنگم به دنیا میان👶🏻👶🏼👶گر نگه دار من آنست که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد🦋

توی این سایت حداقل دوهزار تا خانوم هست بالاخره پیش میاد از بین این ها صدتاش توی یه روز حامله شن 😂😂

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
وااای خیلی بده من یه بار تو همچین تاپیکی رفتم و یچیز گفتم درست از اب در اومد بعد همه ریختن سرم تو ...

جهالت شاخ و دم نداره عزیزم...بعد میگی جهان سومیم تو همین سایت نزدیکه بخورنت😂

چــه خـــبرا آیـــنه جـــان؟ هـــیچ خــــبر!،غــــمگیـنم...یـــک نـــفر آدم و چـــند نـــفر غـــمگینم...
جهالت شاخ و دم نداره عزیزم...بعد میگی جهان سومیم تو همین سایت نزدیکه بخورنت😂

😕👏👏