2737
2734

مثلا شده بچه اولتون از هر نظر با دومی تفاوت فاحش داشته باشه

مثلا یکی آروم باشه یکی شلوغ یکی پر سر و صدا و گریه هو یکی آروم 

از نظر رفتاری تفاوتی باهاشون قایل بودید که متفاوت شدن ؟ از نظر علاقه ممکنه اونی که شیطون تر و اذیت کن تره رو کمتر دوست داشته باشید یا برعکس؟ 

من نمی‌دونم چرا استرس دارم فکر میکنم نکنه بعدها بچه دوم رو به اندازه بچه اول نتونم دوست داشته باشم به نظرتون واقعا بچه ها با تمام تفاوت های شخصیتی شون برای پدر مادر به یک اندازه عزیزن؟ 

.

لایک

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا یکی،یار یکی ،بچمم یکی ،تامام

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2728

شاید باورت نشه ولی همون لحظه که دومی رو تو بیمارستان دیدم مهرش چنان به دلم افتاد که نگو

اما درباره فرق گذاشتن دومی تازه ۱۶روزشه اما تا الان رفتارم کوچکترین فرقی با اولی نکرده هیچ تازه بیشترم بهش کشش پیدا کردم

من با تو و دخترام ،خوشبخت ترینم 
2738
خودم که هنوز یکی دارم ولی مادر شوهرم تابلو یکیشون رو بیشتر دوست داره

مامان و بابای من خودشون نیستن خداشون هست به هیچ وجه بین چهار تا بچه هیچ فرقی قایل نبودن و من هرگز نفهمیدم ممکنه یه کدوم رو بیشتر دوست داشته باشن ولی در مورد خودم واقعا مطمئن نیستم 

.

من همیشه با خودم فکر میکردم هیچ بچه ای رو نمیتونم مثه دخترم دوست داشته باشم. به همه هم میگفتم من اگر ده تا بجه ی دیگه هم داشته باشم زینب برام یه چیز دیگه س. 

ولی الان که باردارم، میشینم عکس سونو هامو نگاه میکنم حس میکنم این یکی هم دقیقا مثه دخترم دوستش دارم. 

بله .سعی میکنم نباشه ولی بعضی بچه ها خیلی اذیت کنن مسلما پدر مادر بچه مهربونتر و آرومتر رو دوست داره

این به رفتار شما و یا اطرافیان ربط نداشته واقعا ؟ مثلا بچه فهمیده باشه که اون یکی عزیز تره و... بدتر بشه

.

متاسفانه خیلی واضح مامان و بابام خواهرم رو بیشتر دوست دارن

دنیا برعکس شده عندالله

همه پسر رو بیشتر دوست دارن 

اینا دختر رو😒

من پسر خوبیم هستم ؛ که مثلا بگین اون شاید بهتر باشه

اتفاقا اون بیشتر اذیتشون میکنه 

هعی اینم شانس مایه

جهان سوم جاییست که درامد یک دعا نویس از یک برنامه نویس بیشتر است .
2706