2737
2739
عنوان

برخورد با ادم های بی شخصیت سایت

182 بازدید | 20 پست

وقتی شما میبینین اینجا یکی بهتون بی احترامی میکنه یا چرت و پرت میگه 

چه می‌کنین یا چی میگین با خودتون ؟

من جواب نمیدم ، امر پسندیده ای هست؟😂

درود 

•دنیایِِ آرزوهام تو چشمایِ هیزٍ تو نیست :/                          •اگع الماس نباشع برا من نیست:/                                             •و در آخر هیچکس ب زیبایی حرفهایش نبود!:/                                     ○آدم تنها باشع ب "خ♡دا" نزدیک ترع○

عع دیگه ترین نداشت عنوانت😶😂

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من نفرین هم کردن چیزی نگفتم 

دعای خیر کردم براش😄

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2731
عع دیگه ترین نداشت عنوانت😶😂

منم داشتم میخوندم گفتم حتما یادش رفته 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....

من جواب میدم بدم میاد یه نفر توهین کنه جوابشو ندم 

کلن دعوایی هسم😳😂

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567
منم داشتم میخوندم گفتم حتما یادش رفته 

وای😂😂

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2738
ن  اونوقت جمله بی معنی میشد😂

صحیح😂

من حداقل یه ریپلای جواب میدم 

ولی چیزی که واقعا رو اعصابمه اینه که چقدر تعداد مردای سایت زیاد شده چقدر بی ادبن و چقدر مشخصه هدفشون از عضو شدن تو این سایت چیه 

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

وای ن من نمیتونم جواب ندم دق میکنم سکته حیکنم میمیریم دیروز برا اولین بار با کسی بحثم شد توهین کرد منم جواب دادم تاپیک ترکید دلم هنو خنک نشده بود تاپیک زدم تگش کردم ک دیگ نی نی یار نذاش ادمش کنم با نی نی یار حرفیدم اونو تعلیق کرد نزدیک بود منم تعلیق کنه بخیر گذش😂🤕

امیدوارم جهنمی که میگفتن همین دنیا باشه. واقعا دیگه حوصله جهنم رفتنو ندارم ✋🏻  

من همیشه با خودم میگم اینجا از همه سن و قشری هستن 

بعضی از افرادی رو که اینجا باهاشون وارد بحث میشیم، اگه توی دنیای واقعی ببینیم اصلا حاضر  نیستیم حتی باهاشون هم کلام بشیم. 

پس برات مهم نباشه. 

2706