2737
2739
عنوان

علت ترشحات پوست مانند

| مشاهده متن کامل بحث + 2080 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا عفونت قارچی عزیزم چون منم همینطوری دفع داشتم بعد از مصرف دارو از دکتر پرسیدم گفت اینا که شکل پو ...

جدی 

شما هم‌مثل پوست بود؟؟ برای من ی تیکه بزرگ بود انگار عذررمیخوام سرشیر ک رو شیر میبنده اون حالتی داشت نگاهش ک کردم انگار ی عالمه پوست جمع شده بودن

برا شماهم اینطور بوده؟؟  یعنی عفونت چندین و چند ساله م داره خوب میشه

ای خدااااا😭😭😭

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
2728
من تزریق عسل و زاج کردم واسه تنبلی تخمدان فقط  اون پوسته سفید ازم خارج شد وگرنه تنبلیم هست درما ...

یعتی عفونتتون خوب شد

من ۱۲  ۱۳ ساله درگیر این عفونت لعنتیم

جدا رداخل رحمته چیزی نیست ضخامت آندومتر داشتی آندومترت جدا شده خوبه پریودت منظم میشه

عه یعنی عفونت نیس؟

پریودام منظم بودن

جدی  شما هم‌مثل پوست بود؟؟ برای من ی تیکه بزرگ بود انگار عذررمیخوام سرشیر ک رو شیر میبنده اون ...

احتمالا عفونت قارچیت شدید بوده که بهت بتادین داده خب نگران نباش عزیزم عفونت داره دفع میشه دیگه اره میگم که ما منم دقیقا عین پوست بود،بعدشم عفونت دیگه پیش میاد ،منم خودم زیاد عفونت میگیرم‌خب،بعد اخرین دکتری که رفتم گفت‌ بعد این که داروهات تموم شد کپسول وایستا لاکتوفوم بگیر پروبیوتیک داره خیلی خوبه هفته ای دو بار استفاده کن تا محیط واژنت دوباره متعال بشه،فقط حتما مدل واژینالشو بهر چون خوردنیش هم هست

2738
احتمالا عفونت قارچیت شدید بوده که بهت بتادین داده خب نگران نباش عزیزم عفونت داره دفع میشه دیگه اره م ...

کپسول واژینال لاکتوفوم،اون پوست هم جدار رحم نیست عزیزم صد در صد عفونت قارچیه

احتمالا عفونت قارچیت شدید بوده که بهت بتادین داده خب نگران نباش عزیزم عفونت داره دفع میشه دیگه اره م ...

ممنون عزیز از راهنماییت 

آره بهم پمااد واژینال پویدون آیداین یا همون بتادین داد ک هرشب با اپلیکاتور باید وارد میکردم..هر ۶ ساعتمم پنی سلین ۵۰۰ بخورم و فلوکونازول هرر۳ روز یکبار

من زخم رحم و خونریزی دارم و عفونتی ک ۱۳ ساله هرکاری میکنم خوب نمیشه

خدا کنه و واقعا خوب بشه ایندفعه و قارچ و عفونت ریشه کن بشه