2703
2553
عنوان

علت ترشحات پوست مانند

1944 بازدید | 27 پست

سلام من سرویست و عفونت لگنی دارم دکتر آنتی بیوتیک و پماد واژینال بهم داده

ترسح خیلی زیاد داشتم تا امروز دیدم ی چیز خیلی بزرگ مثل سرشیر ک پوست داره ازم دفع شد نگاهش ک کردم انگار ی عالمه پوست بود ک بهم چسبیده بودن و ترشحات سفید رنگم همراهش بود

کسی میدونه چیه ایتا؟

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

احتمالا عفونت قارچی هست.یک هفته هرشب،پماد واژینال کلوتریمازول،کاملا سطحی استفاده کنید..

لااااایک نکن مهربون... یه روز یه نفر وارد زندگیم میشه که خیلی پاک و زلال مثل آب چشمه. تا حالا شنیدی صدای چشمه رو ؟ کنار دریا، قدم زدی؟ نسیم خنک رو توی گرما ، حس کردی؟ توی هوای سرد، شیر گرم خوردی؟ به شبای برفی زمستون، نگاه کردی؟ اهنگ مورد علاقت،که اسمشو نمیدونستی، پیدا کردی؟ امیدوارم یه روز برفی، یه نفر بیاد ، در خونه رو بزنه، بگه من اومدم، و اونقدرررر محکم بغلم کنه که تکه های شکسته ی قلبم، سر جاش قرار بگیره.حس کنم خودمو پیدا کردم . یه نفر که جبران می کنه تمام سالها و روزایی که از دیگران تمنای محبت داشتم. یه نفر که معجزه زیبای الهی از طرف خدای مهربونم باشه ، یه فرشته ی نجات که وقتی می خوابه،خواب رو از چشمام میگیره و محو نگاه قشنگش میشم.حرف که میزنه، بهترین شنونده میشم.وقتی به حرفام گوش میده، قشنگترین حرفا رو میگم. و وقتی کنارم نیست، منتظر اومدنش میشم.دلم میخواد باشی تا زندگی کنم و هر لحظه بگم : خدایا شکرت ، من عاشق زندگی هستم
احتمالا عفونت قارچی هست.یک هفته هرشب،پماد واژینال کلوتریمازول،کاملا سطحی استفاده کنید..

بهم‌ پماد واژینال بتادین داده

فرزند عزیزم مامان عاشقته♥
2706