2733
2734
ببین گلم این شاید یه حکمت که تو دیر حامله میشی شاید بهتره نسلت ادامه پیدا نکنه 

یا قمر بنی هاشم 

مگه من چمه

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لغوووو بزن بدوووو

ببین وضعیت اورژانسیه یه درپوش بیار بدووووو

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
2731
دکتر منو ما بین مریضا ویزیت کن دیر حامله میشم راهکار بده؟

پایین برا اسی توضیح دادم جدی بود انجام بدی امید خدا بارداری گردو مویز خسمک خیلی بخور با دارچین 

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
وجود من در شما اثر کرده همه بی حیا شدین

ال فرارررررر

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋
ببین وضعیت اورژانسیه یه درپوش بیار بدووووو

ایزوگام در دسترسه به کار میاد

2738
بیا راهکارم نمیشه داد 😪🤔🤔😒😒

اخه ندادی ندادی یک هو 

چرب چیلی دادی۰۰۰

بیا راهکارم نمیشه داد 😪🤔🤔😒😒

من و تو اینجا حیف میشیم

ازتون خواهش میکنم دعا کنید امسال کنکور رشته مورد علاقم قبول بشم خانومای که حامله هستین تو رو خدا برا منم دعا کنید دعا های شما زود میگیره 🥺خانوما اگه کسی زیارتی رفت برا منم دعا کنه التماس دعا
بدبخت میگه خدا بدادم برسه این چه ننه ایه گیر من میاد 😒😪😭😭😭😫

خدایی 

باز خداروشکر خودت اعتراف کردی 

چندتاست

جنسیت معلوم شده یا نه

خدایی  باز خداروشکر خودت اعتراف کردی  چندتاست جنسیت معلوم شده یا نه

یدونه نه فردا معلوم میشه چیه والا حقیقته البته خودشم کم یزیدی نیست پدر جدمو در اورده

3/7/1400فهمیدم داری میای تو زندگیمون خوش امدی فندق مامان
2706