2737
2734

ملافه

لباس گرم

مسواک

اگه بچه داری حتما آستا وشیاف بردار ان شا ٕ الله که لازم نمی شه

ماسک زودبه زود عوض کن

سرراه سعی کن آب معدنی مصرف کنی نه از این بین راهیا

اسی منم یادت نره دعا کنی به امام رضا سلام منو برسون بهش بگو خیلی دوسش دارم

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بارش هم داره؟

فعلا که نه دوسه روز پیش بارون شدیدی اومد الان هوا ابری افتابیه 😌

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
2738
ملافه لباس گرم مسواک اگه بچه داری حتما آستا وشیاف بردار ان شا ٕ الله که لازم نمی شه ماسک زو ...

ممنون عزیزم.ایشالله قسمت شما.همه ی نی نی سایتی هارو دعا میکنم☺️

عمری باشد جبران کنیم،خوبی را چندبار،بدی را صدبار🤞🏻
ببخشید شما مشهد هستین؟ دکتر احمد شاه فرهت رو میشناسید؟ایشون افغانستانی هستن.میخوام بدونم کارش خوبه؟

اره مشهدم 

ن نمیشناسم متاسفانه

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
منم مشهدم تا حالا نرفتم موزه حرم کجاست؟

فک کنم صحن کوثر هست.از خادم ها بپرس راهنمایی میکنن

خدایا...🤲از تومعجزه ای میخواهم...😔در حد بزرگی ات...در حد خدا بودنت...و تو خود بهتر می دانی...معجزه ای ک اشک شوقم را جاری کند...😭💔میشه واسه حاجت رواییم دعا کنین و ی صلوات بفرستین؟؟؟🙂🙌باشد ک روزی تیکر بارداری😚👶👶 بزارم...🤩😉🙃الهی آمین🤲😇
2706