2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من خودم مغازه دارهستم حواسم هست ممنون از تذکرت😉

دیدین برنامه شبکه دورو ؟؟

زنه می‌گفت که پانزده سال زندگی کردیم یهو دیدم بادخترم نیستش ،،شوهرم 

همه چیو فروخته رفته خارج

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
من خودم مغازه دارهستم حواسم هست ممنون از تذکرت😉

من رفتم دست چک بگیرم دوستمون رئیس بانکه گفت هرکسی بیاد دست چک بگیره وظیفمونه و بهش میدیم ولی محاله بزارم دست چک بگیری اجازه نداد...

ب هرحال الهی عاقبت بخیر باشید عزیز

دوســتِ نــی نــی سایتیِ من، الهی همیشه تنت سلامت، دلت شاد، زندگیت پُربرکت، جیبت پُرپول، لبت خندون و عاقبتت بخیر باشه🙏🏼❤🌹
2738
دیدین برنامه شبکه دورو ؟؟ زنه می‌گفت که پانزده سال زندگی کردیم یهو دیدم بادخترم نیستش ،،شوهرم  ...

بابا جان من جناحیش نکن من نفروشم برم اون هیچ جااا نمیره زندگی رو زن مرد باهم باید بسازن از زن بودنتون نترسید عین مردا باشید تو جامعه و تو خونه یه زن لطیف و خانوم

خب گاهی وقتاآدم لازمش میشه .همه خانماکه خودشون دسته چک ندارن .بایدازآقای همسربگیرن😁

من حرف منطقی و درست و زدم ، وقتی آدم از شوهرش چک میگیره مبلغ و مینویسه به آدم میده ، چک سفید که به زنش نمیده 

حالا خانوما میگن شوهراشون چک سفید بهشون میدن جالبه حرفشون 😂😂

بابا جان من جناحیش نکن من نفروشم برم اون هیچ جااا نمیره زندگی رو زن مرد باهم باید بسازن از زن بودنتو ...

😂😂😂نه منظورم به شما نبود کلی گفتم 

بخدا وحشت کردم 

بقیش به درک بیشعور بچشم برده بود😕

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
من حرف منطقی و درست و زدم ، وقتی آدم از شوهرش چک میگیره مبلغ و مینویسه به آدم میده ، چک سفید که به ز ...

نه میدونم چی میگی 

ولی مثلامن بخوام برم دندونپزشکی ازمبلغش که خبرندارم .همسرم چک سفیدامضامیده بهم که ببرم اونجاوبعدمبلغوبنویسم 

خیلی به هم دیگه اعتمادداریم ولی حرفات درسته آدم حتی به همخونش هم نمیتونه کامل اعتمادکنه

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
واااا خوب آدم احتیاج داره به دسته چک من که از دسته چک گرفتنم راضیم

بله عزیز احتیاجه و منم چون توان گرفتن داشتم و نیاز، درخواست دادم ولی گفت اگر ب شرایطی رسیدی ک دیدی چــــــاره ای نداری بعد اقدام کن، خودم حاضرم برات چک بکشم ولی فعلا نذارم دست چک بگیری و منصرفم کرد، گفت خواهر خودم دست چک گرفت شوهرش بیچارش کرد

دوســتِ نــی نــی سایتیِ من، الهی همیشه تنت سلامت، دلت شاد، زندگیت پُربرکت، جیبت پُرپول، لبت خندون و عاقبتت بخیر باشه🙏🏼❤🌹
2706