2737
2739

موسسه که نیاز نیست ولی کتاب های تست مبتکران و آی کیو خوبن 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تیزهوشان چه پایه ای رو میخواستم شرکت کنین؟

کدوم شهرین؟

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2728
تیزهوشان چه پایه ای رو میخواستم شرکت کنین؟ کدوم شهرین؟

پایه ششم تهرانم عزیزم خودم علامه حلی زیاد شنیدم که خوبن و استادی تیزهوشانن ولی نمیدونم دقیقشو گفتم اینجا بپرسم

پایه ششم تهرانم عزیزم خودم علامه حلی زیاد شنیدم که خوبن و استادی تیزهوشانن ولی نمیدونم دقیقشو گفتم ا ...

موسسه رو دقیق نمیدونم، برات میپرسم.

کتابهایی که الان رفرنس آزمون هستند ایناست:

هوش کمپلکس.

Et.

اسمارتیز.

هوش و خلاقیت.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
2738

عکس بقیه رو ندارم... ولی اینایی که گفتم، همشون خیلی مهمه حتما کارکن.

بعد اینکه: سرعت و دقت رو خیلی کار کن و قوی شو چون خیلی سرنوشت سازه.

مباحث هوش عددی و محاسبات ۸ تا سوال داره ، زیاد کار کن، تست بزن.

هوش تصویری.

هوش کلامی و ادبی.

هوش تحلیلی.

هوش ریاضی و محاسبات( ریاضی نیستا، هوش عددی محاسباتیه).

سرعت و دقت.

اصلا کلاس نرفتی؟؟

پایه ششم تهرانم عزیزم خودم علامه حلی زیاد شنیدم که خوبن و استادی تیزهوشانن ولی نمیدونم دقیقشو گفتم ا ...

علامه حلی موسسه نیستااااا، اسم مدارس تیزهوشان تهران علامه حلی هست.

استاد اسدی کیا ، تو تجریشه.

استاد بیگدلی هم هست، ولی نمی‌دونم کجاست.

اینا کارشون تو تدریس برای آزمون خوبه...

عکس بقیه رو ندارم... ولی اینایی که گفتم، همشون خیلی مهمه حتما کارکن. بعد اینکه: سرعت و دقت رو خیلی ...

مرسی از راهنماییت عزیزم نه اصلا کلاس نرفته میگم خیلی موسسه علامه حلی شنیدم اگه شما چیزی درمورد کلاس میدونستی بهم بگو

علامه حلی موسسه نیستااااا، اسم مدارس تیزهوشان تهران علامه حلی هست. استاد اسدی کیا ، تو تجریشه. است ...

اره اونو میدونم یه موسسه هم هست تو گوگل هم سرچ کردم مقایسه کرده بود گفته بود بهترین موسس 

2706