2733
2734

سلام 

من ۲۸شهریور دوز اول رو زدم . و موعدم ۲۰ مهر بود که  پریود نشدم . ۲۵ مهر دوز دوم رو زدم . بعد ۷آبان پریود شدم .

اما تا الان دیگه پریود نشدم😑 اقدامی هم هستم .بی بی چک هم منفیه .

شما از تجربتون بگین و اینکه واکسن چند دوره عادت ماهیانه رو براتون بهم ریخت؟؟؟

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هر بار سه هفته تاخیر

اها ممنونم پس منم احتمالا همین طور باشه

زندگی اونجور که میخواستم پیش نرفت اما😞..منتظر معجزه هستم😇..دعا کنین معجزه ی زندگیم اتفاق بیفته..متاهلم😊
خواهر منم ب خیال این ک واکسن پریشو عقب انداخته نشسته بود ک دید بلهههههه حامله اس خانوم

به به مبارکش باشه 

خواهر منم ب خیال این ک واکسن پریشو عقب انداخته نشسته بود ک دید بلهههههه حامله اس خانوم

واااى توروخدا منم واكسن زدم ناخواسته باردارشدم ميگم اين واكسن رو جنين تاثيرنزاره خواهرت ازدكتره پرسيده؟؟خيلى استرس دارم ماله منم دقيقالقاحم مصادف شده باواكسن

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
2738

من دوز اولو زدم ۱ روز زودتر شدم دوز دومو زدم ۲ ھفتہ زودتر شدم

با افتخار میگم خادم مجازی حرم امام رضا ع ھستم مشھد زندگی نمیکنم اما با مسول ختم حرم در ارتباطم و ختمارو اینجا میزارم تا با دلایہ پاکتون بخونید و حاجت بگیرید و دلتون شاد شہ و اینطوری منم شادم لطفا برای من و ھمہ مریضا دعا کنید شفا بخایید واسہ بیمارا، بچہ بخایید واسہ منتظرا،پول بخایید واسہ ندارا، خونہ بخایید واسہ مستاجرا و خوشبختی بخایید برای ھمہ اول برای ھمہ بخایید از تہ دل، بہ خدا قسم خودش دعاتونو مستجاب میکنہ و بھترینارو بہ خودتون میدہ عزیزان ذکر و قرآن خوندن زندگی رو تغییر میدہ یہ تغییر قشنگ امتحان کنید ضرر نمیکنید من تجربہ دارم کہ میگم الھی ھر چی از خدا میخایین بھتون بدہ البتہ اگہ بہ صلاحتونہ و وقتش رسیدہ التماس دعا دوستایہ گلم
واااى توروخدا منم واكسن زدم ناخواسته باردارشدم ميگم اين واكسن رو جنين تاثيرنزاره خواهرت ازدكتره پرسي ...

دقیقا خواهرمو همسر پسرعمم همینطوری شدن 

دکتر ب همسرپسرعمم گفته نترس تا الانم انومالی اولشو رفته الحمدلله چیزی نبوده ولی خواهرم دکتر نرفته هنوز

دقیقا خواهرمو همسر پسرعمم همینطوری شدن  دکتر ب همسرپسرعمم گفته نترس تا الانم انومالی اولشو رفت ...

به خدا نميدونم چى قاطى واكسناكردن من ٨سال باهمين روش پيشگيرى كردم حامله نشدم اد وقتى واكسنو زدم باردارشدم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
نه ماه بعدشم عقب.انداختم که همین ماه باشه هنوز دوز دومم نزدم

اها

عزیزم من دوز اول 11 روز عقب انداختم واسه این سری هم که دوز دوم رو زدم امروز 12 روز عقب انداختم ولی ا ...

وای چه خوب😍 مبارکتون باشه ..

2706