2410
2713

پسرم دیگه روانیم کرده بخدا خسته شدم در حدیه ک دلم میخواد بزارمش برم

ی دقه دور نمیشه ازم  عمه مامانبزرگ خواهرش ک کوچیک تره عموش همه باشن من برم دو دقه سوپری گریه میکنه.باباش باشه گریه نمیکنه ها ولی جز منو باباش هرکی باشه گریه میکنه

پیش دبستانی میره  هرروز واسه مدرسه رفتنش دعوا داریم

نمیتونم بزارمش یجا یکم با شوهرم وقت بگذرونیم بریم بیرونی جایی تا ساعت ۵ صب بیدار میمونه ک اخر ما از رو میریم میخوابیم   

شده معضل برامون  منو شوهرم دور و دور تر میشیم.

بیرون میریم زهرمارمون میکنه

همش گریه میکنه قهر میکنه حرص میده

دخترم برعکس اونه دوسال کوچیکتره ولی باهاش مشکلی ندارم

کمکم کنید

دعا کنید زندگیمون خوب شه😔

از نوشته هات معلومه حسااااااابی خسته ایی

فکر میکنم باید برید پیش روانشناس کودک

بنظر میاد اضطراب جدایی داره

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

وا بچه ت بزرگه حرف حالیشه چرا اینطور رفتار میکنه 

خیلی لوسش کردید من دخترم دوسالشه نمیتونه حرف بزنه این حرکات و رفتارا داره

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
از نوشته هات معلومه حسااااااابی خسته ایی فکر میکنم باید برید پیش روانشناس کودک بنظر میاد اضطراب جد ...

سخته اونم بخدا باید با دوتا بچه برم دنبال روانشناس وقت بگیرم دوباره اونروز دوتاشونو بردارم ببرم  الان خواستم تلفنی وقت بگیرم نشد

2714
شاید اضطراب داره باید قانعش کنی وقتی بیرون میری برمیگردی و تنهاش نمیذاری  

هرسری بهش میگم 

میره مدرسه من نیم ساعت جلو تر جلو در وایمیسم

جایی میرم تند تند زنگ میزنم بهش   میگم برو طبقه بالا با پسر همسایه بازی کن نمیره   حاضره بشینه خونه درو دیدارو کنه دعواش کنم نره بیرون  عصبیم کرده

وا بچه ت بزرگه حرف حالیشه چرا اینطور رفتار میکنه  خیلی لوسش کردید من دخترم دوسالشه نمیتونه حرف ...

حرف نمیفهمه انگار بخدا دیگه عاصی شدم.دختر ۳ ساله دارم این کارارو نمیکنه راحته همه جا میره انگارن انگار ک البته رفتارای پسرم داره تاثیر میزاره

هرسری بهش میگم  میره مدرسه من نیم ساعت جلو تر جلو در وایمیسم جایی میرم تند تند زنگ میزنم بهش ...

پسر عموی منم اینجوری بود  پیش روانشناس رفتن گفته بود افکار منفی زن عموم روش تاثیر گذاشته و اونم اینجوری شده 

شما خودت اینجوری نیستی؟ 

سخته اونم بخدا باید با دوتا بچه برم دنبال روانشناس وقت بگیرم دوباره اونروز دوتاشونو بردارم ببرم  ...

آره حق داری من با یه بچه میخوام برم بیرون واقعا سختمه شما که دو تا بچه داری

اگه اطرافتون کسی هست هر روز ده دقیقه یا یک ربع بذارش پیش کسی و قبلش بهش توضیح بده زود برمیگردی و کار داری اگه ساعت خوندن بلده بگو چند دقیقه بعد برمیگردی و ازش بپرس خوراکی چی دوست داره براش بیاری و یک ربع بعد با همون چیزی که دوست داره برو سراغشو حسابی بغلش کن و باهاش بازی کن اینکارو هر روز تکرار کن و به مرور زمانشو بیشتر کن تا یواش یواش عادت کنه 

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
پسر عموی منم اینجوری بود  پیش روانشناس رفتن گفته بود افکار منفی زن عموم روش تاثیر گذاشته و اونم ...

الان عصبیم کرده حالمو بد کرده پرخاشگر شدم باهاش ولی قبلش اینجوری نبودم    رفتاراش رو هممون تاثیر منفی گذاشته 

قدیم همه دوسش داشتن خوب بود دوساله روانیم کرده

2706