2737
2734
عنوان

فقط خانمهای مذهبی تشریف بیارین

318 بازدید | 43 پست

من  با جاریم دیوار به دیواریم اون دوتا پسر داره یک دختر ۲۰ ساله من یک دختر ۵ ساله دارم پسرای او ۱۴ ساله و۷ ساله هستن اصلا دوست ندارم دختربا پسرای اونا بازی کنه چون چون اصلا دوست ندارم دخترم با پسر بازی بخاطر مسایل که میدونین دیگه خونه جاریم ماهواره داره دوست ندارم دخترم بره اونجا ماهواره ببینه دختر جاریم از این بی حجاباست دخترم میره مبخواد کارهای اونا رو تقلید کنه دختر منم نمی دونم خونه اونا چه جذابیتی داره که یکسر میخواد 

نمیدونم چکار کنم دخترم نره 

بگین من خیلی حساسم شاید کار من اشتباهه وقتی هم میگم به مادر شوهرم اینا میگن اینا بچه هستن حالا بزار بره مگه میخواد چکار شه 

فقط بگین چکار کنم که دخترم نره اونجا

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ماهواره و تاثیر دختر عموی دخترت به کنار 

بچه تو هیچوقت تو‌جایی ک پسر هست تنها نزار بره .

ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ  مــــن ؏شــ♡ـق‌رو آرزو ڪـردمـــو تو مستـݼاب شدے♛ღ..!🦋 ️ـ٨ـﮩـ۸ـﮩ.خدایا شکررررت❤️😍.

ی جوریی به خونه خودتون جذبش کنید که دیگه نره

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
2738

بگو یه روزایی پسر ۷ ساله جاریت بیاد خونتون، یوقتایی هم که پسر بزرگشون نیست بفرست بره خونشون... یا خودت هم باهاش برو

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

خدا بهت صبر بده عزیزم.

منم مادرشوهرم اینا و جاریم اینا همش فیلم و سریال ترکی میبینن و اینا..

ولی بچه هام از شوهرم حساب میبرن.تا باباشون میگع نمیشه برید دیگه اصرار نمیکنن..

منم اصلا دوس ندارم ببینن این چیزا رو..

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

توخونه سرگرمش کن

باهم آشپزی کنید

کاردستی درست کنید

نقاشی بکشید

ببرش پارک و گردش

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷

دخترو توى خونه سرگرمش كن

از صبح باهاش نقاشى بكش

خاله بازى كن

باهاش كارتون ببين

خميربازى 

هرچى كه خوشش مياد

هربار بهانه گرفت بگو رفتن مسافرت

رفتن مهمونى نيستن

يا خوابيدن درست نيست اين وقت روز برى

جداى از طرز تفكر مذهبى كلاً خوب نيست دختر بچه رو عادت داد خونه ى اين و اون بره همه اش اونم با اين وضع جامعه دوتا پسر تو سن بلوغ دارن خداى نكرده يك درصد اتفاقى براى بچه ات بيفته ميخواى چكار كنى؟ يا بيفته و تو بى خبر باشى!

ماهرخ هستم 

بگو اونا بیان خونه ی تو 

تا دخترت تنها نباسه و جلوی چشمت باشه 

کلا بچه، چه چسر چه دختر ،تنهانفرستین خونه ی کسی

بزرگترین درد و رنج،درد و رنجِ تبدیل نشدن به جیزی است که توانایی اش را داشتیم
2706